folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyipin Dombırasında İddia Edilen Telif

Tayyipin Dombırasında İddia Edilen Telif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hee şimdi fikir sahibi oldun yani kalabalığı görünce hemen iki kelam edeyim lafımı sokayım dedin.

bu ülke kömür dağıtılarak kazanılmadı unutma.elektrik olmayan köylere beyaz eşya gönderilmesini de unutmadı.

servis dışı yazan iett otobüslerini de gördü bu gözler.diğer tarafta iki elim yakasında kul hakkımı yiyenlerin.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MbK bunu yazdı

hee şimdi fikir sahibi oldun yani kalabalığı görünce hemen iki kelam edeyim lafımı sokayım dedin.

bu ülke kömür dağıtılarak kazanılmadı unutma.elektrik olmayan köylere beyaz eşya gönderilmesini de unutmadı.

servis dışı yazan iett otobüslerini de gördü bu gözler.diğer tarafta iki elim yakasında kul hakkımı yiyenlerin.

istersen ben yazmamay devam edeyim.Siz bol bol hakaret edin , parayla götürüldüler, ekmek ,makarna ,kömür edebiyatına devam edin.

Seçim sonucunda da katbdettiğinizde  bu millet  cahil diye kendi kendinizi  kandırın...

Siz devam edin , ben keyfinizi kaçırmayayım...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

istersen ben yazmamay devam edeyim.Siz bol bol hakaret edin , parayla götürüldüler, ekmek ,makarna ,kömür edebiyatına devam edin.

Seçim sonucunda da katbdettiğinizde  bu millet  cahil diye kendi kendinizi  kandırın...

kimseye ne cahil ne demişimdir ne de cühela.

burda birçok kişiyi de uyarmışımdır hakaret etmemeleri için.

facebookumda dahi vardır akepeli arkadaşlarım.

bak ne diyorum arkadaş.çok adam tanıyorum siyasi görüş için birbirini silenleri falan.

ben de böyle şeyler olmaz student.doğru yolu öğretmeye her zaman hazırım ben.

akıl yaşta değil baştadır.bunu biraz düşün eğitilmek istediğine karar verirsen pm at.

oturur bi yerde çayımı ısmarlar sana insanoğlunun taaa ademden bu yana da siyaseti ne kadar sevdiğini anlatırım din kardeşim.

benim gördüğüm gözlerin neler gördüğünü bi görsen oturup haline yanarsın.

hadi selametle dua ile öpüyorum yanaklarından abicim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

yaşına saygı duyuyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mbk , sen hakaret etmedim diyorsun ama bütün hakaretleri sıralıyorsun ,

kömür dağıtılarak   edebiyatın bile hakaret...

sen arada laf sok , ama hakaret etmedim de..

devam et  sen kibar kibar giydirmelerine..

ondan sonra gözükmüyodun de....

Yaşımasaygı duyan  kardeşim ,karşılıklı  fikirlere desaygı duyulduğun da hepiniz daha iyi anlaşırız .Teşekkürler..

student tarafından 24/Mar/14 21:43 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

adamların kafaya bakın ya, ne kadar çok insanı toplarlrsa o kadar haklı olduklarını düşünüyorlar, resmen cahil çoğunluk tarafından yönetiliyoruz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

yaw sana soruyorum o zaman elektrik olmayan köye beyaz eşya dağıtıldı mı dağıtılmadı mı.

ben bunu söylüyorsam bu hakaret etmek mi oluyo arkadaş.

burda öğretmen arkadaşlar var Allahını seven birisi açıklasın yaa.

benim yazdığım ibarelerde hakaret mi var eleştiri mi var.

armut ile elmayı karıştırıp bana kibirlisin hiç diyemezsin.

Allahını seven Allaha biat etsin yaa.

Cahiliye döneminden farksız durumdasınız.

Korkuyorum yakında BB günahsızdır diyeceksiniz.

Yeminle korkuyor ve üzülüyorum ülkem için ya.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

adamların kafaya bakın ya, ne kadar çok insanı toplarlrsa o kadar haklı olduklarını düşünüyorlar, resmen cahil çoğunluk tarafından yönetiliyoruz

hangi mesajdan bu kanıya vardın... Mesajların neresinde biz çok insan topladık  , haklıyız  diye bi   ima  var..

Mitingler  bir nevi gövde gösterisidir . Çok kalabalığız o zaman haklıyız gibi bi şey iddia eden yok .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Bu millet sizin zihneyetin yönetimini de gördü, CHP nin iktidar olamaması tesadüf mü sanıyorsun ? CHP lilerin çoğu sırf Atatürk sevgisinden dolayı bu partiye bağlı olduğu aşikar, ( buna da saygım var) o da olmasaydı haliniz ne olacaktı acaba...

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    elcondor bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Bu millet sizin zihneyetin yönetimini de gördü, CHP nin iktidar olamaması tesadüf mü sanıyorsun ? CHP lilerin çoğu sırf Atatürk sevgisinden dolayı bu partiye bağlı olduğu aşikar, ( buna da saygım var) o da olmasaydı haliniz ne olacaktı acaba...

ne zaman ne gördü yazar mısın? ona göre yazıcam. bilmediğim birşey varsa öğreneyim.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 7922 Toplam Mesaj: 67