TBT Discord Etkinlikleri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Herkese Selam,

Geçen bir discord grubuna girdim, çok hoşuma gitti. 

Adamlar bir sürü bölüm yapmışlar, siz bunlara katılıyorsunuz discord içerisinden.

Bu kategoriler oyun, müzik, kitap, pomodoro gibi.

Her hafta anket açıp okunacak bir kitap belirliyorlar veya birlikte kanala girip okuyorlar.

Sonrasında o kitap üzerine konuşuyorlar.

Ya da haftada 1 film belirleyip, o film üzerine konuşma saati yapıyorlar.

oyun bölümünde genelde among us ı gördüm ilgimi çekmedi ama sanırım dungeon and dragons ın çeşitlerini oynadıkları zaman oluyor. Biliyorsunuz ki bu bir fantazi oyunu ve sanırım konuşarak ve kamera açarak oynanabilinir.

Holy den falan izin almadığım için bir şey düzenleyemem, zaten düzenlemeside biraz zor, zaman istiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz böyle bir oluşum hakkında. TBT ye aykırı olur mu bilmiyorum ama halihazırda discord grubu bulunuyor. Sadece bunu biraz düzenlemek lazım.

İsteyen olursa o grubun da linkini paylaşırım.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

discord grubu var ancak oyun bazlı pek hareketlilik yok

alt odalar açılır bu dediklerin için

https://discord.gg/d8GXPS

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam uğraşılıp güzel bir kanal açılabilir ama forumda bile artık küçük bir grup kendi arasında muhabbet döndürüyor pek fazla etkileşim yok hep aynı insanlar mesaj yazıyor. Discord'da kimsenin gelip de takılacağını sanmıyorum 3-4 kişi için de dediğin olaylar çok zor ve uğraşılmaz.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Sabah şafak sökmeden erken kalkıp atıyorum 5 te çalışmak için bir gurup olursa katılmak isterim. Var mı böyle bir düşünces olan? Ders çalış, yazılım çalış, kek ye, ne biliyim ne yapmak istiyorsan... ben yazılm konusunda Ekonomi konusunda çalışacağım mesela..

saat 7 gibi finiş. Bir kaç ay yapmışlığım var. Çok güzel bir zaman ayırma taktiği oluyor. Yarım saatte bir mola verip kahve falanda içiyorum. 

Böyle bir şey düşünen olursa çoğalalım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Hocam uğraşılıp güzel bir kanal açılabilir ama forumda bile artık küçük bir grup kendi arasında muhabbet döndürüyor pek fazla etkileşim yok hep aynı insanlar mesaj yazıyor. Discord'da kimsenin gelip de takılacağını sanmıyorum 3-4 kişi için de dediğin olaylar çok zor ve uğraşılmaz.

tbt adına açılır çekirdek kadro burası olur ama herkese açık olabilir bence problem olmaz.
    telegram grubu tbt adınaydı şimdi herkes var

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ne0n12
    ne0n12's avatar
    Erkek

Bu saydıklarının aynısını etkinlik ve canlılık için burda yapsak daha iyi olur kanımca, başka platforma taşımaya ne gerek var... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Ülkeyi kurtarma geceleri vol1

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Siyaset arenası adında bi çenıl açın, @Lhanet ile @u235 içinden çıkmaz dşlakjşflakjs

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Siyaset arenası adında bi çenıl açın, @Lhanet ile @u235 içinden çıkmaz dşlakjşflakjs

Ban gölü canavarı bunu sevdi :d

Belirttiğiniz fikirlere uygun ortak bir yol bulup. Test etmek için bir etkinlik düzenleyebiliriz. Katılıma göre devam edebilir...

Konuşma ortamının olması için discord uygun ya da Skype gibi bir program... çünkü yazarak üzerine konuşmak biraz zor...

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

yasak kardeşim diye silinmemiş konu hayret...

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

yasak kardeşim diye silinmemiş konu hayret...

Under discord grubunda yonetici

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 6367 Toplam Mesaj: 14
tbt discord