folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder TBT İçin Küçük Müritler İçin Büyük Bir Adım

TBT İçin Küçük Müritler İçin Büyük Bir Adım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

başlığa takılmayın arkdaslar =) 

şimdi böle bişey için konu açılırmı demeyin eger foruma fazla post atan birisiyseniz gerçekten sinir edici bir durum bu..

sorun tam olarak şu konulara mesaj yazarken cevapla dedikten sonra metin bölümü geliyor ama yazı yazabilmek için içine tıklamak gerekiyor

bazen aslında çoğu kez hep bunu unutup yazmaya başlıyorum cümle sonunda yada biraz yazdıktan sonra fark ediyorumki hiç bişey yazmamışım

bi kaç kez üst üste aynısı olunca valla sinir oluyorum =)

belki zor birşey değildir düzeltmesi diye konuyu açtım

umarım aynı durumu benim gibi sorun anlamında yaşayan vardırda çip gibi kalmam ortada =)

kötü hissederim kendimi :D

konuyu açmadan önce biraz aradım ama böle bir konuya rastlamadım eğer varsa böle bir konu anında uçurun gitsin

hadin sağlıcakla kalın canlarım..

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

monitöre bakarak yazarsan hem 10 parmak geliştirmiş olursun, 10 parmak geliştirmek için özel bir teknik bu :D

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

walla hocam burdan klayeye bakıp yazdığını anlıyorum. sende klavyeye bakmadan yazabilme becerini geliştirebilirsen sorun olmaz :D

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    zor bişey değil aslında bi focusluk işi var :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

gençli hızlı yazıyorum ama bakmadan yazamıyorum :(

hem onu geçtim cevapla dedikten sonra elimi klavyeye oturtup yazmaya başlıcakken yazamamak can sıkıcı aslında =)

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence rene bunu (yazıcaklarını bi daha düşün) demek için bilerek yapmış :) sonuçta çömezler takılıyo :):)

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

sorry_13 bunu yazdı:
    -----------------------------

bence rene bunu (yazıcaklarını bi daha düşün) demek için bilerek yapmış :) sonuçta çömezler takılıyo :):)

moruk ne çömezi yaa kaç senedir burdayız her konuyu takip ederim ama cevap yazarken bi türlü alışamadım la şu olaya :D

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:

sorry_13 bunu yazdı:

moruk ne çömezi yaa kaç senedir burdayız her konuyu takip ederim ama cevap yazarken bi türlü alışamadım la şu olaya :D

bende onu anlamadımya keşke konuyu sen açmasaydın :)

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

moruk takılıorum oraya ya valla en sonunda konu açtırttı bana :D

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

sen millete bakma hacı, bu cevabı yazarken bile aynı hataya düştüm. bende acaip uyuz oluyorum bu duruma... senelerdir üyeyim hala alışamadım.. gerçi seneyle alakası yok eskiden arayüz vırt zırt hepsi farklıydı...

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

th317 bunu yazdı:

sen millete bakma hacı, bu cevabı yazarken bile aynı hataya düştüm. bende acaip uyuz oluyorum bu duruma... senelerdir üyeyim hala alışamadım.. gerçi seneyle alakası yok eskiden arayüz vırt zırt hepsi farklıydı...

işte beklediğim cevap :D

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 4081 Toplam Mesaj: 32