folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder TBT Net Yeni İnternet Servis Sağlayıcı

TBT Net Yeni İnternet Servis Sağlayıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

geçenler ne alemde. Alt yapı nasıl. @mykb dediği gibi şimdilik müşteri az hatlar boş tam takır yardır ama 3-5 ay sonra hat yavaşlarsa problem. Bu tarz şirketlerinde sorunu bu çünkü. Sonra iki yakası bir araya gelmesi yıl buluyor. Turknet-Tbtnet-Netspeed arasında kaldım geriye kalan herşeyi eledim. Fiber için. Bide superonline 200mbit tarifelere başladı. Güzel haber bunlar ve çok makul fiyat. Telekomdanda benzerini bekliyoz. Firmalar artık şu hat kapasitelerini Youtube,netflix,google gibi seviyelere çıkarsınlar.

Vizyonsuzluk ya. 200mbit paket çıkarıp utanmadan 10mbit upload veriyorsun.

ADSL ilk geldiğinde ulaşımı zordu kotası 4gb idi falandı filandı ama delikanlıydı abi sistem. Download 1mbit ise upload 256kbit idi. Dörtte biri.

Yok ki şimdi 100/25 veren 200/50 veren. 

Ayıptır.

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

geçenler ne alemde. Alt yapı nasıl. @mykb dediği gibi şimdilik müşteri az hatlar boş tam takır yardır ama 3-5 ay sonra hat yavaşlarsa problem. Bu tarz şirketlerinde sorunu bu çünkü. Sonra iki yakası bir araya gelmesi yıl buluyor. Turknet-Tbtnet-Netspeed arasında kaldım geriye kalan herşeyi eledim. Fiber için. Bide superonline 200mbit tarifelere başladı. Güzel haber bunlar ve çok makul fiyat. Telekomdanda benzerini bekliyoz. Firmalar artık şu hat kapasitelerini Youtube,netflix,google gibi seviyelere çıkarsınlar.

Vizyonsuzluk ya. 200mbit paket çıkarıp utanmadan 10mbit upload veriyorsun.

ADSL ilk geldiğinde ulaşımı zordu kotası 4gb idi falandı filandı ama delikanlıydı abi sistem. Download 1mbit ise upload 256kbit idi. Dörtte biri.

Yok ki şimdi 100/25 veren 200/50 veren. 

Ayıptır.

DH Forumda gördüm hocam. Turknet yeni paketler üzerinde çalışıyormuş. Şu SAYE dedikleri olay bide telekomun bazı konulardaki dayatmaları bitse aslında ülke bence internet konusunda artık şaha kalkacak. Birşeyler yapılıyor ve yapılmaya çalışılıyor. Gerçekten geniş bir alt yapı yatırımı ve çalışması var. Belediyelerinde elini taşın altına koyması lazım. Herkes kendi çıkarını cebini menfaatini düşünmese aslında bu ülkede neler olurda neyse bu konu farklı başlıkta konusuluyor zaten

Toplam Hit: 12664 Toplam Mesaj: 33
iss tbtnet