folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Tbt Nin Sanatçı Müridleri Gitara Başlayacağım Tavsiyeler

Tbt Nin Sanatçı Müridleri Gitara Başlayacağım Tavsiyeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Hocam gitara ben de bir ara merak saldım sonra uçtu gitti. Evde de bir tane klasik gitar vardı ne oldu bilmiyorum.

Bu adam güzel çalıyor dinliyorum sürekli. Tarzı nedir bunun ve elindeki gitar bildiğimiz klasik gitar mı? Bir de garip bir gitar türü daha var adamın elinde 3 gitarı birleştirmişler.

https://www.youtube.com/watch?v=9h5nEQpErJg

https://www.youtube.com/watch?v=C507aSl0rz4&list=RD9h5nEQpErJg&index=2

https://www.youtube.com/watch?v=dDS3hAFQuS8&list=RD9h5nEQpErJg&index=4

Eskisi gibi değildir belki!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnMayer
    JohnMayer's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

olayın tanrısı burada @JohnMayer 

😄 Benim oncelikle soliyecegim butce nedir?

İkincisi de hem tarz hem de ilerisi olarak ne dusunuluyor ise ona gore secmek iyi olur. (Elektro, klasik, akustik gibi) 

Ve bunlardan daha da onemlisi su aslinda , gitari dinleyerek almak gerekiyor.

Fender, gibson, godin bunlar onerebilecegim markalar, amma velakin kendim bizzat epiphone marka elektro gitar vs gibson standart (ikiside amerikan yapim usa da guitar center da denedim, epiphone ezdi gecti)

O yuzden amerikayi yeniden kesfetmeye gerek kalmadan fender, gibson, godin alinabilir omurluk olur, ama ustteki ornekteki gibi diger markalar da da cok saglam gitarlar olabiliyor.

mind is a powerfull weapon
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    JohnMayer bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

olayın tanrısı burada @JohnMayer 

😄 Benim oncelikle soliyecegim butce nedir?

İkincisi de hem tarz hem de ilerisi olarak ne dusunuluyor ise ona gore secmek iyi olur. (Elektro, klasik, akustik gibi) 

Ve bunlardan daha da onemlisi su aslinda , gitari dinleyerek almak gerekiyor.

Fender, gibson, godin bunlar onerebilecegim markalar, amma velakin kendim bizzat epiphone marka elektro gitar vs gibson standart (ikiside amerikan yapim usa da guitar center da denedim, epiphone ezdi gecti)

O yuzden amerikayi yeniden kesfetmeye gerek kalmadan fender, gibson, godin alinabilir omurluk olur, ama ustteki ornekteki gibi diger markalar da da cok saglam gitarlar olabiliyor.

Hocam başladıktan sonra kafa sararsa devam eder kalite alırız şimdilik başlangıç. İçin istiyorum ve klasik gitat

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    Palerider bunu yazdı

Hocam gitara ben de bir ara merak saldım sonra uçtu gitti. Evde de bir tane klasik gitar vardı ne oldu bilmiyorum.

Bu adam güzel çalıyor dinliyorum sürekli. Tarzı nedir bunun ve elindeki gitar bildiğimiz klasik gitar mı? Bir de garip bir gitar türü daha var adamın elinde 3 gitarı birleştirmişler.

Severek takip ettigim muthis bir gitar virtuozu. Akustik gitar(hem elektro, hem normal) caliyor hocam.

herlocksholmes tarafından 11/Nis/20 19:04 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Hacı ne yaptın merak ettim.Var mı bi ilerleme ?

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
Toplam Hit: 2039 Toplam Mesaj: 16
gitar