folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder TBT Özel İnsta Takipçi Kampanyası [10K Oldu]

TBT Özel İnsta Takipçi Kampanyası [10K Oldu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

almışken bu indirimden de yararlanmak isterim hocam. iş hesabım olmadığı için olanı bulmaya çalışyorum dün hesapsız denedim 7 tl keserim dedi vazgeçtim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

bi 500 ben isterim ya 

!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

45 TL çok ucuz değil mi hocam?  20 K hesabı 1.700 den sanmıştım 9 ay önce. Şimdi. 90 TL? 

Elimden gelse herkese hediye ederim hocam amaç kazanmak değil maksat insanların işi görülsün hocam!

Hocam konuyu baltalamak için demedim de. Ucuz yani benim bildiğim şuan piyasada minimum 1k=15TL (bot) 10k=200-300TL arasında değişiyor. Hayırlı satışlar dilerim :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    orheyn bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

45 TL çok ucuz değil mi hocam?  20 K hesabı 1.700 den sanmıştım 9 ay önce. Şimdi. 90 TL? 

Elimden gelse herkese hediye ederim hocam amaç kazanmak değil maksat insanların işi görülsün hocam!

Hocam konuyu baltalamak için demedim de. Ucuz yani benim bildiğim şuan piyasada minimum 1k=15TL (bot) 10k=200-300TL arasında değişiyor. Hayırlı satışlar dilerim :) 

Eyvallah hocam. TBT her zaman ayrıdır benim gözümde. :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

herkes 'hani bana' demiş e bu adam kime satacak bunu :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hacı abi facebook twitter tarzı şeylerinde yapıyormusun ? Ben ticari olarak düşünüyorum.Emlak üzerine sayfa açacam (ilerleyen zamanlarda) yerli yabancı takipci bulmak gerekiyor.+ hesap banlanma ihtimali varmıdır ? Kurumsal sayfanın bomlamasını kimse istemez sanırım :)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

Hocam gönül ister herkese vermek ücretsiz ama bu işten ekmek yiyen meslektaşlarım var. Zaten tbt'ye özel olarak 150tl'lik ürünü 45tlye veriyorum. TBT'ye elimden gelen desteği sağladığımı düşünüyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hacı abi facebook twitter tarzı şeylerinde yapıyormusun ? Ben ticari olarak düşünüyorum.Emlak üzerine sayfa açacam (ilerleyen zamanlarda) yerli yabancı takipci bulmak gerekiyor.+ hesap banlanma ihtimali varmıdır ? Kurumsal sayfanın bomlamasını kimse istemez sanırım :)

Tabikide hocam geçmiş konularıma bakabilirsin istersen dm atabilirsin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı
    Turania bunu yazdı

Hocam gönül ister herkese vermek ücretsiz ama bu işten ekmek yiyen meslektaşlarım var. Zaten tbt'ye özel olarak 150tl'lik ürünü 45tlye veriyorum. TBT'ye elimden gelen desteği sağladığımı düşünüyorum.

kardeşim bende onu diyorum işte herkes hani bana demiş'te senin de satman lazım bunu diyorum hayırlı işler..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı
    orheyn bunu yazdı
    Turania bunu yazdı

kardeşim bende onu diyorum işte herkes hani bana demiş'te senin de satman lazım bunu diyorum hayırlı işler..

Teşekkür ederim değerli yorumun için hocam

Toplam Hit: 13395 Toplam Mesaj: 105
takipci