folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TBT"De Konu Takip Etmek Çok Zor!

TBT"De Konu Takip Etmek Çok Zor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    yav en azından kendi açtığımız konuları göre bilsek yada arama modulune konuyu açan kullanıcıyı girdiğimizde o kullanıcının açtığı konuları görsek fena olmaz hani 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

-Foruma katkılarım bölümünde pratik bir şey göremiyorum. Yardımcı olur musunuz?

-Arama bölümü detaylı hale gelmiş. Ovv, ne kolaylık ama! Geçen yazdığım bir post'ta fakat kelimesi kullanmıştım, bir yazayım da baklım bulabilecek miyim onu. Aa yoksa lakin mi kullanmıştım, tam hatırlayamadım. Neyse fakat diye bir arayalım bakalım. Olamaz! 37 sonuç buldu! Daha spesifik bir kelime hatırlamalıyım lanet olsun. Neyseki yeni TBT Search sistemi o kadar 'daşaklı' ki bu sıkıntıları hiç dert etmiyorum. Viva la vida! Vila la TBT! (Teşekkürler Coldplay, iyi ki varsın!)

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

foruma mesaj yazıyorum eğer takip etmem gerekirse aklıma kazınıyo zaten.. insanız ya hafıza diye bişe var

sonra foruma katkılarımdan ilgili konuya bakıyorum.. Hiç mi olmadı foruma katkılarımdan cevap gelmesi muhtemel konu başlıklarını yeni pencerede açarsın bakarsın tek tek hem pekişmiş olur..

Teorik olarak zor gibi geliyo ama benim 15 saniyemi almıyo

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alp bunu yazdı:
    -----------------------------

foruma mesaj yazıyorum eğer takip etmem gerekirse aklıma kazınıyo zaten.. insanız ya hafıza diye bişe var

sonra foruma katkılarımdan ilgili konuya bakıyorum.. Hiç mi olmadı foruma katkılarımdan cevap gelmesi muhtemel konu başlıklarını yeni pencerede açarsın bakarsın tek tek hem pekişmiş olur..

Teorik olarak zor gibi geliyo ama benim 15 saniyemi almıyo

Bu dediklerinin aynılarını zaten yapıyorum(evet evet yanlış duymadın cidden ve tıpatıp aynılarını).

Fakat yine de bu konuyu açma ihtiyacı hissettim, hala hissediyorum.

Zaman algısı kişiden kişiye göre değişir. Sanırım bu yüzden.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bu sorunun farkındayım...

Arama bölümüne yaptıklarım, düşüncelerimin 1/3 ü şu anda...

Fakat aramayı geliştirmemiz için öncelik mssql serverın 2008 versiyonuna geçmemizdi, sonunda geçtik...

Şu andaki arama bölümü, aramanın 3. versiyonu... 4. versiyonu yazdığımda, bu sorunlarıda ortadan kaldıracağım...

Biraz idare edin...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Bu sorunun farkındayım...

Arama bölümüne yaptıklarım, düşüncelerimin 1/3 ü şu anda...

Fakat aramayı geliştirmemiz için öncelik mssql serverın 2008 versiyonuna geçmemizdi, sonunda geçtik...

Şu andaki arama bölümü, aramanın 3. versiyonu... 4. versiyonu yazdığımda, bu sorunlarıda ortadan kaldıracağım...

Biraz idare edin...

Olgun cevap diye buna denir. Teşekkürler.

Ha unutmadan, benim önerilerimi dikkate al lütfen. ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    bencede abone oldugum yada hiti fazla konuların v bulletin deki gibi olabilitesi güzel olurdu sanki rene ve aytek üstatlara burdan sesleniyoruz konu takip etmek çok güç :) özellikle lazım olan konulara hani bi mesaj yazıyımda ilerde lazım olur bulurum olayı baya kasıyor insanı :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    sık kullanılanlara ekleyin :)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    sık kullanılanlara ekleyin :)

Yapma abi, yapma. :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

ben öle yapıyom olm :D çingenlik etme:) yetinmesini bil.

ben üye olduğumda arama bile yoktu a.q :D motor çalışmıyodu :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 3781 Toplam Mesaj: 27