folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tbt"Nin Yeni Avatarları..!

Tbt"Nin Yeni Avatarları..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xmenac
    xmenac's avatar
    Erkek
    iyi yaw bunlarda kötü değil ama eski listede olan bi kaç taşaklı avatar gitmiş yazık oldu (playboy falan :) )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    hoja sabret bn topluyorm suan avatar baya jan janlı reneye yollucm playboyda war snn için :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

avatarların neresi güzel amına koyim,tamam 3-5 güzel avatar geldi diye hepsi güzel mi olacak,benim canavar gibi imam kaybolmuş çok seviyodum ben onu.kendimiz bari upload yapsaydık böle olcağına.ben memnun değilim.zaten sabah akşam internet yüzünden elektrik faturası fazla geldi peder delirdi beni de delirtti a.q.bi de telefon faturası gelince ewden mi kovar napar a.q. iyicene sinirlendim şindi a.q.internet zehir oldu zaten

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Bizde seçtik bir avatar.Bari einstein'i kaldırmasaydınız,yok keçi köpek a.q. sirk gibi oldu valla :D Hocam bence çok çocukça şeyler var.Bir hack & güvenlik sitesinde böyle avtarların olması düşündürücü. Valla benim hoşuma gitmedi :(

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    30 a yakın yeni avatar ekledim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    uhaaaa o 30 tanede benimkilerden de var. playboy da var. ooooollllllleeeeeeeeeeeeeyyyy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Baktımki avatarlar eskidi.. hepsini sildim yeniden koydum...

en az 20 li güzel paketler halinde gönderirseniz onuda eklerim...

aga şu avatar taşşaklı bişey sence nasıl olur bilmem ben sadece önerimi söylüyorum

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Darbe yemiş            Ölü               !OK                       

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 4732 Toplam Mesaj: 49