folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder TBT"Ye Okuldan Ve İş Yerinden Giremiyorum

TBT"Ye Okuldan Ve İş Yerinden Giremiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meftuni
    Meftuni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yaw opendns.com a girin alttaki dns adreslerini kendi dns yerinize yazın oldu bitti işte youtube dahil tüm yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Hayat : Silgi kullanmadan yazılan yazıdır! (TBT Meftuni)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    abi elemani anlamiyorsunuz :) adamin ipsi saniyede degisiyor bilisimdeki sistemci elemanlar .. yapiyor .. okulda orn .. mudurler vs ogrenciler . egitmenler. hepsi farkli grubda olabilir :) ve siz ogrencilere boyle bir uygulama yapiyorlar .. egitmenler vs mudurlerde ise tahminimce boyledir is yerindede dediigim gibi bilisimdeki elemani kafaya almaya bak :) yok imkansiz hicbirsekilde bu sorunu cozmen .. 
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    eet ama benim için iş yeri daha önemli hackin/download die engellliyor bunu nası aşarım

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek
    www.anonymouse.org    üzerinden gir.    youhide.biz  ve youhide.info    dene.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
Toplam Hit: 3246 Toplam Mesaj: 15