folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tecavüze Uğradığını Facebook'ta Anlattı

Tecavüze Uğradığını Facebook'ta Anlattı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/tecavuze-ugradigini-facebook-ta-anlatti

bu 14 yaşındaysa ben daha doğmadım..

İsveç'te geçtiğimiz Ağustos'ta ayında günlerce tecavüze uğrayan 14 yaşındaki bir kız, sessizliğini Facebook sayfasında yayınladığı video ile bozdu.

CESARET EDEMİYORLAR

Hayatının en kötü günlerini, sayfalara yazdığı cümlelerle, üstü kapalı şekilde dile getirmeye çalışan Lovisa Nystrand isimli genç kız, birçok insanın tecavüze uğradığını ancak bunların başlarına geleni anlatmaya ve şikayette bulunmaya cesaret edemediklerini belirtiyor.

Aftonbladet gazetesine konuşan genç kız, "Onlara güçlü olmalarını ve bunu yapmalarını söylüyorum" dedi.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Öldürmeden bıraktıklarına dua etsin.

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Bizimkiler İsveçi de basmış anlaşılan.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

kız taş lan

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

O kızın açık adresi varmı ?

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

avrupalarda alkolü aldıktan sonra kimin ne olacağı çok belli değil :) ben nice genç kızlar gördüm öküz gibi adamlarla gittiğine.. kimileri için alkolün

zararı kimileri için yararları denebilir. bu kıza muhtemelen tecavüz edilmemiştir, bilinci yerinde değildir yapmışlardır bir şeyler sonra da oradan çekip

gitmiştir. çok oluyor öyle. sevgilisinin en yakın arkadaşıyla olanlar, kocasının en yakın arkadaşıyla, hiç tanımadığı biriyle .. oooo yüzlerce vaka

biliyorum :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Yabancı ülkelerde böyle şeyler daha kolay. En azından millet aha kızı bozmuşlar kesin verir bu bundan sonra mantığıyla kızı aramaya konuşmaya koyulmuyor.

Ülkemizdede çok sık rastlanılan bir durum ama malesef insanlar çıkıp ben tecavüze uğruyorum diyemiyor ve bu böylece sürüp gidiyor.

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/lovisanystrand

https://www.facebook.com/photo.php?v=502052233139697&set=vb.100000047745725&type=2&theater

Pek tecavüze uğradığına üzülecek bir kız gibi gelmedi bana :)

Kumanaga tarafından 06/Eki/12 18:10 tarihinde düzenlenmiştir

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

avrupalarda alkolü aldıktan sonra kimin ne olacağı çok belli değil :) ben nice genç kızlar gördüm öküz gibi adamlarla gittiğine.. kimileri için alkolün

zararı kimileri için yararları denebilir. bu kıza muhtemelen tecavüz edilmemiştir, bilinci yerinde değildir yapmışlardır bir şeyler sonra da oradan çekip

gitmiştir. çok oluyor öyle. sevgilisinin en yakın arkadaşıyla olanlar, kocasının en yakın arkadaşıyla, hiç tanımadığı biriyle .. oooo yüzlerce vaka

çok önyargılısın :) belki kız cidden tecavüze uğradı . Avrupalı diye suçu alkole atamayız :)

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    emreslmn bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

çok önyargılısın :) belki kız cidden tecavüze uğradı . Avrupalı diye suçu alkole atamayız :)

muhtemelen dedim hocam, kız arkadaşımın daha önce söylediği bir şey vardı. iki tane türk bir çek kızına tecavüz etmişti 2 sene önce (geçen

sene söylediği için 3 sene önceydi) türklerinki büyük ihtimal tecavüzdür. ha bu kızın da başına gelebilir ama böyle şeyler çok normal. parklarda

herkesin gözü önünde işi pişerenler gördüm hem de koca koca adamlar öyle hayat kadını falan da değil:)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

allah kimsenin başına vermesinde

ortalığı karıştırıyorlar boşuna bir haltlar karıştırmıştır vodkayı dibe dayayınca yüzlercesi var öyle

hatta tanımadığı biri ile bile yatanlar var neler var neler

Toplam Hit: 4605 Toplam Mesaj: 43