folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Tek Elle Oynanan Oyunlar

Tek Elle Oynanan Oyunlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Tuş takımına alışabilirsen Don't Starve. Multiplayer'ı da var Don't Starve Together diye. WASD, Space, Tab gibi tuşlar kullanılıyor. Belki en çok o menülere girerken sıkıntı yaratır ama alıştıktan sonra çevreden eşya toplamak vs. mouse'a oranla daha kolay gelir.

Sol elinle mouse çalışmaya da başlayabilirsin. Ben bileğimi incittiğim bir dönem mouse'u sola alıp biraz pratik yapmıştım. Kısa sürede adapte oluyorsun.

Austen tarafından 29/Ara/15 10:30 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ekimbebesi bunu yazdı

Euro truck simulator 2 oynayabilirsin, oyunda mouse ile sadece sağa sola bakma işlemini yapıyorsun (eğer özel olarak işlev tanımlamadıysan) onun dışında klavye tuş kombinasyonunu wasd tuşlarına yakın kombinasyonlarla yaparak çok rahat tek el ile tırı kontrol edebilirsin.

Ona bi ara bende sarmıştımda oyun bi yerden sonra sıkıyor dümdüz yolda tır sürüyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam bencede en mantıklısı film, anime ve dizi izlemek, çok güzel animeler var eğer izlemediysen öneri istiyosan verebilirim.

NewwarrioR tarafından 29/Ara/15 16:14 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

bütün önerilere teşekkürler, sürekli bir şeyler izleyemiyorum ben canım sıkılıyor, oyunla vakit daha kolay geçiyor, euro truck alıp indirdim dün şimdi başlayacağım 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun lotus ne oldu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    blackace bunu yazdı

Geçmiş olsun lotus ne oldu?

sağol abi bu serçe parmağı ele bağlayan eklem kırıldı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Bunların üçüncüsü nerede hani ? :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    ekimbebesi bunu yazdı

Euro truck simulator 2 oynayabilirsin, oyunda mouse ile sadece sağa sola bakma işlemini yapıyorsun (eğer özel olarak işlev tanımlamadıysan) onun dışında klavye tuş kombinasyonunu wasd tuşlarına yakın kombinasyonlarla yaparak çok rahat tek el ile tırı kontrol edebilirsin.

+1

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Hacı sol elinin üstüne 20 dakika otur uyuşsun.

Sonra en baba oyunları tek başına multi tadında oynarsın :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Bunların üçüncüsü nerede hani ? :)

Bomba gibi geliyor hocam :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 4630 Toplam Mesaj: 25
oyun küçük oyunlar tek elle oynanan oyunlar