folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Teknosa Sigortası Mı Mediamarkt Sigortası Mı?

Teknosa Sigortası Mı Mediamarkt Sigortası Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ablama telefon alacaz galaxy W. 

MediaMarkt; 689 Tl + 80 yada 100 TL sigorta

Teknosa; 749 TL + 20 Tl sigorta

sadece telefonu alınca media markt ucuz görünüyor ama sigorta yaptırmak isteyice teknosa daha cazip geliyor. ama bilmiyorum neden teknosaya hiç guvenmek gelmiyor içimden. yani birinde 40 birinde 50 olsa tamam derim ama arada 60 tl fark var. sizce ne yapmalıyız? teknosanın mı, yoksa media nın mı sigortası daha iyi, daha guvenilir?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Teknogaranti benim telefon için 240 tl sigorta bedeli istemişti. Çok koymuştu, birde bi kapağa 30 tl verme olayı çok koydu. O yüzden ikisinide yaptırmadım. Telefona 1600 tl veririm ama kusura bakmayın o paraları oralara vermem. 

100 tl ye kadar S2 ye garanti yapabileceğim yer önerirseniz sevinirim ama..

:))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

uplayalim bi

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

teknosadan ceptelefonu alip birde 60 tl ye kasko yaptırmıştım.

garanti dahilinde kendi kendine bozulan telefonu 1 ay beni madara ettiler yapmadılar 3 defa kargo vs vs en sonunda 

süre aşımına uğradı dediler elime verdiler dönmek zorunda kaldım. Bütün kargo masraflarını da ben ödedim , zarara girdim.

1 Ay önce teknosaya gittim s3 e bakıyodum dedim mavisi yokmu elinizde yok haftaya gelicek dedi , bende zaten burdan değil internetten alıcam dedim. Eleman İnterne muhattap bulabiliyorsan al dedi , benim olayı anlattım sende haklısın demeyle geçindi.

Teknosanın ak. Her yerde olmasının dışında bir artısı yok.

PanxeR tarafından 04/Kas/12 11:08 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Mesela telefonu yurt dışından aldım burda getirip media markta felan kaskolatabilirmiyim ?

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Mesela telefonu yurt dışından aldım burda getirip media markta felan kaskolatabilirmiyim ?

kutusunu acmadan getirirsien yaptırırsın diye tahmin ediyorum. yurt dısı için birşey diyemeyecem ama yurt içinde baska yerden alımlarda yapıyorlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Teli aldigin yer degil, sigortalayan kurulus onemlidir. Teknosa/mediamarkt sadece araci olur

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam. Oncelikle sunu soyleyeyim illa bir sigorta yapacaksan kurumsal olarak en iyi olan noktadan yaptir neresi ise orasi. Bu iki secenek içinde teknosa tabili sabanci destegi altindaki bir teknosanin hizmeti cok daha yüksek biliyorsun.   İşin sigorta boyutuna gelincede türkiyede yasalar ve kanunlar cok net belli olmadigindan ve bilinçli bir kitle olmadigindan sıkıntılari iletebilecegin yerlerde yok iletsende ilgilenecek yer yok o yüzden en dogrusu sigorta hiç yaptirmamak bence 100 tl cebinde kalsin bi sıkıntı olursa 100 daha ekler kendin mis gibi en iyi sekilde yaptirirsin hemde müthis itibar görürsün atarsin parayi yapin ulan dersin. Ama sigor baştan yapilmişsa adamlar parayi zaten almiş hani lutuf olayina giriyor sanki istersek yapariz gibi oluyor :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek

Teknosanın sigorta poliçesinde telefon numarası bile bulunmuyor :)
    Bu soruyu sen hiç sormamış ol ve Mediamarkt'a git.

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can666
    can666's avatar
    Erkek

MediaMarket derim arkadaşım s3 ilk çıktığında aldı + sigorta ile tabi bi 250 tl fark ödedi ama telefonda kozmetik çizikler meydana geldi (ufak çizikler) 

telefonu aldıgı fiyata sattı ve 0 gelmesi garantisiyle peki nasıl mı yaptı?

8.katta oturdu balkonundan yaktı sigarasını fırlattı telefonu zemine telefonun kırılan parçalarını götürdü ve yüzündeki gülümseme yetkililerin canını sıksada '0' telefon olarak geri döndü hocam :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

http://www.sikayetvar.com/firma/endex/normal_404/ şikayet yönetimi başarı endeksine  göre elektro world en sağlamı?

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
Toplam Hit: 5794 Toplam Mesaj: 13