folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tekrardan Tshirt Almak İsteyenler Ve Kargolanmayanlar Arasında Boy Değişimi Yapmak İsteyenler / Eski Konu

Tekrardan Tshirt Almak İsteyenler Ve Kargolanmayanlar Arasında Boy Değişimi Yapmak İsteyenler / Eski Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bakın şimdi sevgili müritler...

Lan amk 3 yere liste koydum size bakın m l s xl filan sizin giydiklerinize uymayabilir, adam akıllı bi tshirtinizü ölçüp boyutlarını ona göreyazın ...... Daha hala her önüne gelen abi tshirt küçük gelio abi büyük gelio dio delirecem....

Ben size tshirtson.asp de dedimki... aşşağıdaki listeden boyutu onaylayıp ondan sonra buradan seçin boyları...

4. T-Shirt Boyutlarını Aşşağıdaki tablodan seçebilirsiniz... Daha önceki listede belirttiğiniz boyutu değiştirecekseniz hemen alt kısımdan bilgileri değiştirebilirsiniz. EN ve BOY u nasıl alacaksınız?

TShirt Boyutları - Aşşağıdan Düzeltebilirsiniz.

1 / S / Small Boy Tshirt İçin

En : 

43 Cm 

Boy :

62 Cm

2 / M / medium Boy Tshirt İçin

En : 

46 Cm

Boy : 

66 Cm

3 / L / Large Boy Tshirt İçin

En : 

48 Cm 

Boy : 

69 Cm 

4 / XL / Extra Large Boy Tshirt İçin

En :  

50 Cm 

Boy :  

72 Cm 

5 / XXL / Extra Extra Large Boy Tshirt İçin

En :  

52 Cm 

Boy :  

76 Cm 

6 / XXXL / Ex-Ex-Extra Large Boy Tshirt İçin

En :  

56 Cm 

Boy :  

79 Cm 

Şimdi...

Her Önüne gelen mail atıyor...

Tshirt Panelini Yeniledim...

Artık Yeniden boy ve bilgi girebiliyorsunuz... Düzgünce ölçüp bilgileri öyle girin....

İlk partide kargolanan üyelerin kayıtlarını sildim... Yeniden Kayıt Yapabilirler....

Soru Varsa Yazın...

Tshirtinput.asp den yeni tshirt kaydı yapabilir, tshirtedit.asp den bilgilerinizi güncelleyebilir, tshirtson.aspden yapmanız gerekenleri görebilirsini...

Tekrar yazıyorum ilk partide kargo alanlar yeniden kayıt yapabilirler... Eskiler parayı yatırdıktan sonra sayıyı arttırmak istiyorlar ise 2. bilgileride girip mail atsınlar...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

senin emeğini nasıl ödicez rene herşey için saol

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    evet... herşey ıcın cok teşekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

size hakikaten iyilik yapılmaz a.q yok şurası böyle yok şurası şöyle a.q sanki hergün giyinceksiniz.giyinceginiz günler amkışma günaleri başka zaman hiç biriniz giyinmeyeceksiniz.verdiginizz üç kuruş para hala bıdı bıdısını yapıyorsunuz.

ona bakarsanız bana da defolu geldi ben bişey diyormuyum götürdüm terziye dikti.neymiş kolları bol veya büyük yapman gereken terziye gidip abicim bunun kollarını daralt ve küçült yaaw.size hiç bişey denmez

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    rEfLeX bunu yazdı:
    -----------------------------

size hakikaten iyilik yapılmaz a.q yok şurası böyle yok şurası şöyle a.q sanki hergün giyinceksiniz.giyinceginiz günler amkışma günaleri başka zaman hiç biriniz giyinmeyeceksiniz.verdiginizz üç kuruş para hala bıdı bıdısını yapıyorsunuz.

ona bakarsanız bana da defolu geldi ben bişey diyormuyum götürdüm terziye dikti.neymiş kolları bol veya büyük yapman gereken terziye gidip abicim bunun kollarını daralt ve küçült yaaw.size hiç bişey denmez
    hoca imkansız hepsine 3 kere baktım amk neresi defolu cıktı?

bi tanedaha yolluom o zaman sana benden olsun...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    En sevdigim t-shirt'in enini boyunu olctum ,Large a uyuyor tam olarak,hatta 2-3cm uzun ,yikayinca cekme payi o da :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    abi benim L di dün akşamda söyledim sana rene abi mümkünse XL olsun Şimdiden Teşekkür Ederim .

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    En sevdigim t-shirt'in enini boyunu olctum ,Large a uyuyor tam olarak,hatta 2-3cm uzun ,yikayinca cekme payi o da :)
    compu ortamı geren sensin:) şu yıkayınca cekme mewzusu herkesi tribe sokuyo:)))))))))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    dunyahali bunu yazdı:
    abi benim L di dün akşamda söyledim sana rene abi mümkünse XL olsun Şimdiden Teşekkür Ederim .
    hoca tshirt bilgi paneline girip düzelt...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Hocam tatildeyim suan ptesi gunu geldigimde kesin olarak gorusuruz.2 adet daha alacagim mumkunse.5 yada 6 numara,varsa tabi

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Rene abi ya benimki normalde large ölçtümde öyleydi. Ama sizin tshirtlerin kumaşı biraz farklı ondan benimkide küçük geldi onun için bence herkes bir boy büyük alsın bende artık biraz kilo vercem o tshirtü giyebilmek için :p

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
Toplam Hit: 5068 Toplam Mesaj: 18