folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tektaş Yüzük En Az Kaç Karat Olmalı?

Tektaş Yüzük En Az Kaç Karat Olmalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

gümüş tektaslara bak sende :)

http://nettealyans.com/alyans-Detay-40-1747-gty-05.Gumus.Tektas.Yuzuk.Modeli.html

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

ömründe bir kere alıcan kıy paraya çakmasıyla falan uğraşma derim bence hocam :)

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:
    -----------------------------

ömründe bir kere alıcan kıy paraya çakmasıyla falan uğraşma derim bence hocam :)

Erkek milleti işte bi kere evlenecez derler kızın en iyisini isterler evlenirken de yüzüğün ucuzu olsa da yeter derler :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    ıkı sefer uzun uzun yazdım gondermedı amk ya neyse gece eve gıdım sana bı yer dıcem orası cok uygun ben 0.40 H SI yuzugu 1.650 ye 12 taksıt aldım. Tasın degerını etkıleyen renk ve berraklık gıbı etmenlerde var. Eve varınca uzun uzun anlatırım tabı kandınlar sadece buyuklugunden anlar o yuzden once boyutuna sonra rengıne en son berraklıgına bakıcan. h renk si tas ısını gorur. Boyutu sana kalmıs. 0.40dan assası kucuk bence

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Liquid bunu yazdı:
    ıkı sefer uzun uzun yazdım gondermedı amk ya neyse gece eve gıdım sana bı yer dıcem orası cok uygun ben 0.40 H SI yuzugu 1.650 ye 12 taksıt aldım. Tasın degerını etkıleyen renk ve berraklık gıbı etmenlerde var. Eve varınca uzun uzun anlatırım tabı kandınlar sadece buyuklugunden anlar o yuzden once boyutuna sonra rengıne en son berraklıgına bakıcan. h renk si tas ısını gorur. Boyutu sana kalmıs. 0.40dan assası kucuk bence

şuan 0,40 i 1650 ye bulamazsın hoca :Dbulunsa :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

Liquid bunu yazdı:

şuan 0,40 i 1650 ye bulamazsın hoca :Dbulunsa :D

hocam şurda evleniyosun bikaç karat ın hesabını yapıyosun ya al gitsin 50 60 karat cimri olma bi kere evleniyosun :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

vay be o kadar pahalı bir şey mi bunlar ya. Daha bu gün mevzusu geçti arkadaş. Dünya ne garip ya bu kadar işe yaramaz fonksiyonsuz birşey nasıl bu kadar pahalı ve revaçta olur aklım almıyor. Hakkında hayırlısı hocam kusura bakma herhangibi birine sitem ettiğim falan yok yani garibime gidiyor. Allah mesut bahtiyar etsin hocam

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.
    Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

DJ_Alper beni çağırmışsın :)) 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

nigdeli bunu yazdı:

sen kimsin :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

nigdeli bunu yazdı:

sen kimsin :D

derdinin dermanı :) mesajları okudum fakat tam olarak nasıl birşey istiyorsun anlamadım

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
Toplam Hit: 10311 Toplam Mesaj: 29