folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tel (Kablo Teli Değil Başka Tel )

Tel (Kablo Teli Değil Başka Tel )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Selam beyler ilk once  sizlere bir sorum bakım dişlerine tel takılan varmı aranızda  bunu bir söylim sonrada derdimi size anlatayım  ya bugün dişlerimi kontrol etmeye gidecektik işte sonra a.q odada yaklaşık 6 tane masa( derken yemek masası değil) vardı her birinde diş hastaları oturuyordu bakım yaptırıyorlardı  a.q bırıne tel takılıyordu kız bağırıyordu a.qw bende korktum dedım nasıl yapacam la ben dıye    sonra  computerwolf sozu geldi aklıma 'etinden korkanın  kemiğini sikim' a.q ne olacaksa olsun dedım aradan zaman geçıyo sonra doktor  dediki 1 ay sonra gel bunu soyledi içime bır ferahlık düştü

1 ay sonra  gidecez bakalım ne dıycek bu sefer.Bunu sızlerle  paylaştım  sizinde başınızda mutlaka geçen olmuştur

Ya aradan zaman geçtı şubatın 6 yanı bugun teli taktılar a.q ağrıyoo ya ama tatlı bır ağrı neyse soylım dedım...

CeLeKatireJeotuzbeş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    abü takarken ağrıyormuş şimdi bunların bir tane jel i var yapıştırmak için işte onu sürüp yapıstırınca dişler kasılıp ağrıyo imiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek
    valla bende arka dişlerde bayağa ağrı yaptıını  duymuştum..

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek

Daha 2 gün önce taktılar hiç bi agrıda yapmıyo mına koyiim sadece ilk günün sabahı dislerdeki gerilmeden dolayı agrı yapıyo oda cok büyük bi ağrı deil

korkmadan git yaptır bö poh yok bunda ;=)

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

sımdıden  gecmıs olsun dıım   computervolfun lafta gulzelmıs  bence tırsma yaptır gıtsın

ne olacak en fazla olursun :P sakasak a llah korusun

hocam dıkat et diş olayı cok onelmı bı kac mılondan kacıp ucuza gıdıp sonra basıa daha buyuk ısler acma aman ha

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

aga ben sana bit olay anlatayım amcamın oğlu dişi ağrıyor dişçidende korkuyo(küçük çoçuk falan değil 30 yaşlarında) dişi çekilmesi gerekiyor neyse sandelyeye oturuyor(dişçi sandelyasi) doktor morfin falan vuruyo uyuşturuyor dişi çekmeye başlıyor dişi çekerken çatırçutur sesler geliyor ya tm o sıradaki doktorla amca oğul ararında ki diyalog:

benim amca oğul: aaaaaaahhhhhhhhhhhh aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh aaaaaaaaahhhhh

doktor:niye bağrıyorsun acıyormu

amca oğul:yyoo

sonra amca oğul anlattığı kadarıyla içinden: acımıyorsa niye bağrıyorsun ki mına koyım

(yani arkadaşım o kız açıdığından değil korktuğundan bağrıyordur)

bende zamanında çok gittim dişçiye acımıyor artık kadınla akraba olmuştum o derece yani kadın aaaa senmi geldin canım demeye başlamıştı

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    :) walla moruk agrirmi agrimazmi bilmem ama manitayla opusurken dikkat et dudaklarini kiyma yapabilirsin :) dudaklarim kiz arkadasmn tellerine takiliordu opusurken :) we cok ses cikarior cat cut die bcnzbmcbz :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KralARI
    KralARI's avatar
    Erkek

kardeş benim dişlerim çok sağlıklıdır ama 2 dişimin köçesini kırmıştım bi  şekilde hatırlamıom şimdi  sonra yaptırmaya içendim hemde  azı diçlerine yakın bir  diş    sonra bi aralar  çenem arımaya başladı  dişçiye gittim geçici dolgu yaptı    zaman verdi bu zamanda gel dedi ben gitmedim bayağ sonra yine bu   çekilde     yine buşekil de yine bu şekilde ben gitmedim   dişin sade yan dıvarları kaldı a.q  2 dişimdede dahil   hiç belli olmuyo  ama    nasıl uykusuz geceler geçirdiimi tahmin edemezsin bunu yazarken bile  şu an dişim arıyo a.q  yarın deil ondan sonrakigün artık kesin gidicem   bitanesinin sinirleri alındı  ama hala kapamadı dişi açık duruyo işte benim eşşekliim ama    gidicem işte 2 güne .

benden sana tavsiye  korku morku  dememe  tırsıyosan bile git   sonra başın çok arıyo  hem mecazi anlamda hemde gerçek anlamda  kulağın patlıyo  gibi hissediosunn   du dünyada  ani felç ağrılarından sonra   en berbat diş ağrısı gelir...                  çok çok geçmiş olsun   hiç tel taktırmadım ama senin adına   ağrımamasını dilerim.

SAYGILAR

kraları _________kingbee
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Hypnotize bunu yazdı:

:) walla moruk agrirmi agrimazmi bilmem ama manitayla opusurken dikkat et dudaklarini kiyma yapabilirsin :) dudaklarim kiz arkadasmn tellerine takiliordu opusurken :) we cok ses cikarior cat cut die bcnzbmcbz :)

uahzuah. ben dişmi vurmuştum öle :P

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Küçükken 1 seneye yakın taktım, her tel üzerinde oynama yaptığında gerilmeden dolayı dişlerin yaklaşık 2-3 gün ağrır dayanamazsan ağrı kesiciyle idare edebilirsin. ( Acıdan anıracak kadar değil, tırsmana gerek yok )

gaipten görüntüler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoCa-MaN
    KoCa-MaN's avatar
    Erkek
    babs
Toplam Hit: 2096 Toplam Mesaj: 14