Telefon Alacağım Karar Veremedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

Yeni telefon alacağım ama kafam karıştı bir türlü karar veremedim.

A510, sony m5, huawei p8 filan derken kafam karıştı.Ben size isterlerimi yazayım buna göre telefon tavsiye ederseniz sevinirim.

Kronik sıkıntısı olmayan, tasarımı şık mümkünse metal, cam vb. premium hissi olan(leyen plastiği olmasında), kamera benim için çok önemli oyun filan oynamıyorum(arada oynarım ama olmazsa olmaz değil) zaten telefonda 5" den büyük olmayan, bataryasıda 1 günü çıkaran telefon arıyorum.

1500 tlye kadar çıkabilirim.

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

Mi 5 e bakabilirsin hocam o fiyata kadar bulabileceğin en iyi telefon bence 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

iPhone Se biraz daha çıkarsan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfx
    mstfx's avatar
    Erkek

Z5 compact bakabilirsin hocam 

Dünya kitaplara ya da haritalara sığmaz.O dışarıda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Apple'den şaşma diyip geri çekilim :)

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Note 4 almada ne alirsan al ben aldim pismanim cekmiyorr

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

iphone se ekranda çok küçük hocam şöyle 4.7 - 5" bir şey olsa iyi olacak. iphone 6 yada param yetmez. mi5 pek güven vermiyor bana garanti filan durumları nasıl ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Note 4 almada ne alirsan al ben aldim pismanim cekmiyorr

adamlar telefonun asıl işlevini unuttu resmen baktığım telefonların çoğunda millet yazmış yorumlara şebeke sorunu var diye

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

huawei g8 al bence

p serisinin en kötüsü p8 zaten uzun durmadan p9 çıkardılar

DJ_Alper tarafından 20/Eyl/16 12:21 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1.500 liraya kamerası iyi olan telefon olmaz. Onu çıkar bi kere aklından. Kamera iyi olsun istiyorsan amiral gemisi denen pahalı cihazlara bakacaksın. Düşük fiyatlardaki telefonların kameraları hep aynı. Sadece yazılımla ufak tefek farklılıkları var.

Galaxy A5'i boşver. Bu saatten sonra 2 GB ramli sıfır telefon alınmaz uzun ömürlü kullanım için. Ha şuanda yeterli mi yeterli. Ancak seneye yeteceğini sanmıyorum. 

Senin için en mantıklı seçim Mi5 olacaktır. Garantiyi yok say, ancak Hepsiburada üstünden alırsan yarın öbür gün sorun çıkarsa paranı geri alacağın yer orası.

---------------------------------------

Note 4'ün şebeke sorununa gelecek olursa o sorun Samsungların kronik sorunudur. Anteni alta koymuşlar telefonu kavrayınca hat gidiyor. Özellikle aramalarda yapıyor bunu hattan düşüyor. Bunun neden Samsung telefonların sar değerinin düşük olması. Yani az radyasyon yayıyor ancak az çekiyor. Sar değeri arttıkça çekim gücüde artar.

mkyb tarafından 20/Eyl/16 12:25 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

1.500 liraya kamerası iyi olan telefon olmaz. Onu çıkar bi kere aklından. Kamera iyi olsun istiyorsan amiral gemisi denen pahalı cihazlara bakacaksın. Düşük fiyatlardaki telefonların kameraları hep aynı. Sadece yazılımla ufak tefek farklılıkları var.

Galaxy A5'i boşver. Bu saatten sonra 2 GB ramli sıfır telefon alınmaz uzun ömürlü kullanım için. Ha şuanda yeterli mi yeterli. Ancak seneye yeteceğini sanmıyorum. 

Senin için en mantıklı seçim Mi5 olacaktır. Garantiyi yok say, ancak Hepsiburada üstünden alırsan yarın öbür gün sorun çıkarsa paranı geri alacağın yer orası.

---------------------------------------

Note 4'ün şebeke sorununa gelecek olursa o sorun Samsungların kronik sorunudur. Anteni alta koymuşlar telefonu kavrayınca hat gidiyor. Özellikle aramalarda yapıyor bunu hattan düşüyor. Bunun neden Samsung telefonların sar değerinin düşük olması. Yani az radyasyon yayıyor ancak az çekiyor. Sar değeri arttıkça çekim gücüde artar.

hocam sony m5 için ne diyorsun ?

Toplam Hit: 2219 Toplam Mesaj: 22
telefon tavsiye