Telefon Karşılaştırması S3 Mü Note2 Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

hacılar bildiğiniz gibi elektrik işi yapıyorum autocad yüklediğimde sıkıntı çıkarmasın çok fazla proje ile çalışmam gerekiyor kasmasın istiyorum ekran büyük olsun istiyorum ama inşaat ortamı kırılırsada evlat acısı gibi olmasın istiyorum şirket 700 tl gibi bi para verecek sıfır almaya gücüm yetmez ikinci el alacağım sanırım üstüne en fazla 300 lira koyabilirim max 1000 lira note2 biraz kaba geldi bana s3 ile + ve eksileri nelerdir bana uygunu hangisidir sizce?

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

s3 mü note 2 mi dersen eğer note2 açık ara öndedir hocam.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Eğer büyük ekran istiyorsan Çinden Lenovo a850 söyle hocam.5.5 inch ekranı var.350 lira fiyatı var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

note 2'den şaşma 

DevilKingtr tarafından 14/Şub/14 12:03 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

gönlümde note2 var ama malum inşaat içindeyiz ekran kırılırmı korkusu var içimde.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

s3 kadar rezil bir telefon yok

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Android dünyasının en iyi performanslı ve stabil telefonlarındandır note serisi hocam s serisimi note serisimi deseler note serisi derim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam gel sana ikinci el note 2yi  800 vereyim 1 yılda garantisi devam ediyor.

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

hocam s3 var bende, samsung marka özellikle bu yeni nesiller aldıktan 1 sene sonra geç şarj olma sorunu oluyo

bu sorunu bende yaşıyorum 

çaresi olarakta yeni orjinal şarj kablosu olduğu söyleniyor bu şekilde olumlu sonuc elde etiğini yazan çok kişi var forumlarda

ben daha denemedim en az 7 saatte doluyo benimkisi, bunuda göz önünde bulundur.Ekranını vücuduna dönük sokacan cebine, eğildiğinde

düşebilecek gömlek cebi gibi yerlere koymucan , yere düşürmemeye dkkat edicen

yani ekranı kenarlardan gelebilecek darbelere daha hassas

karşı direk ekrana gelen darbelerden korkma, içine sokmalı kapalı kılıf daha korunaklı tavsiyem

onun dışındada evel allah kolay kolay bişi olmaz sistemi kuvvetli zaten autocad dosyalarını acan adroid ugulamarınıda rahatlıkla çalıştırır

..Morali hep bozuk olan insan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam bu 2 cihaz arasında ihtiyaçlarını göz önünde bulundurunca Note 2 tavsiye ederim. Tercihin o olmalı

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı

hocam gel sana ikinci el note 2yi  800 vereyim 1 yılda garantisi devam ediyor.

anlat hele bakim şunu bi neyi var nesi yok temizmidir nerelerde kullandın naptın ne ettin. alabilirim o fiyata ben

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 1633 Toplam Mesaj: 21