folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Öğrenmek ?

Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Öğrenmek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

mrb arkadaşlar .. direk konuya gireyim.

dün okula gittik her zamanki kawgalı olduğumuz bebelerle yan yanaydık bi söylenti duyduk bu bebeler bizi dövecekmiş falanmış filanmış .. neyse okula girdik 1.tenefüsteydikki kawga ettiğimiz çocuklar bizi çağırdı neyse 4 kişi sınıflarına girdik arka tarafa çektiler bizi atar keser falan sorunlarının ne olduğunu sorduk ilk önce çocuk aynen şöyle dedi : benim kız arkadaşıma mesaj falan çekiyormuşsun falan filan yok öyle bişi yok falan dedik tabi bizden biri küfürlü bi şekilde zıpladı ortalık karıştı nese hocalar falan çağırdı ... anlattık herşeyi ... kızı çağırdık kız hala dio bana mesaj çektin falan filan dio arkadaşa yok diorz anlamıo ... nese telefon numarasını söyle dedik kıza söyledi bu numara bizden birinin değildi .. kızın annesi teyzesi falan geldi hala siz attınız dio bizim adımıza biri mesaj çekmiş ? şimdi arkadaşlar o numarayı ben aldım numara vodafone .. bu numarayı bulmam lasım çok önemli ... nasıl bulabilirim ? yardımınızı istiyorum.. şimdiden çok teşekkür ederim..

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    KIM boşluk 54xxxxxxxx 7070e mesaj yolla rehber bilgisi açıksa isim gelir
    kullanan kendi adına mı almıştır bilinmez ama açık hatlar var biliyorsun hele yeni numaralardansa bakkalda bile hat satılıyor

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Gidin savcılığa verin de, senin uğraşmana gerek yok. O kadar önemliyse gitisn uğraşsınlar, savcılk bulur kim olduğunu. Senin ismin geçiyor diye böyle saçmalık mı olur. Sende çağır büyüklerini, küçük buldular ezecekler salaklar.

be different...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    telefonu bi açsa sövecemde :S o 7070 i yapmam için benim hattımında vodafonemi olması lasım? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    -----------------------------
    telefonu bi açsa sövecemde :S o 7070 i yapmam için benim hattımında vodafonemi olması lasım? 

evet vodafone bi hattan yolluyorsun, vodafone'un yoksa kardeş numarayı pmden yolla bakalım kimmiş

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    yns_berk bunu yazdı:

Pc-ErrOr bunu yazdı:

evet vodafone bi hattan yolluyorsun, vodafone'un yoksa kardeş numarayı pmden yolla bakalım kimmiş

pm attım numarayı dostm. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı:
    yns_berk bunu yazdı:

Pc-ErrOr bunu yazdı:

pm attım numarayı dostm. 

SORGULADIGINIZ 544XXXXXXX NUMARALI ABONE KIMLIK BILGILERININ GIZLI KALMASINI ISTEMEKTEDIR
    malesef hocam, Emirreis'in dediği gibi madem sende bişey yok kızın ailesine gidin söyleyin versinler savcılığa kuzu kuzu gelir kimse

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

çek usturayi alayina saldir

yanliş hesap kıbrısdan da döner o zaman

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Kızın aileside malmış galiba.. cahillik bu olsa gerek.. bişyi bilmeden iftira atıyorlar ... sizi karşı misillemede yapabılırler :) dikkat li olmak lazım .. emrah abinin dedigi gibi.. savcılıga giderek .. bu işin üstüne duşebilirsiniz..  sonraada gerizekalıları savcılıga falanver.. uğraşsınlar .. ben olsam öyle yapardım :)

Ne elinizden gidene, ne de başınıza gelene üzülmeyin. (Al-i İmran: 153)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocam illa kızın ailesinin savcılığa vermesine gerek yok sende gidip savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin şu telefondan üçüncü kişilere benim adıma mesaj cekilip rahatsız edilmektedir bu numarayı tanımamaktayım fln die o zamanda olur...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    bi ara benim arkadaş telefonu istemişti benden bi yeri arıycam filan o ara evli bi hatuna bi ton msj atmış taciz etmiş vs.. sonra biton adamla muhattab olmak zorunda kaldım senin başına da boyle birşey gelmiş olabilir.

ftw
Toplam Hit: 3329 Toplam Mesaj: 14