folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Telefon Onaylı Twitter Hesapları

Telefon Onaylı Twitter Hesapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EscDewil
    EscDewil's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hadi satan para için satıyor da alacaklar ne amaçla kullanacak, sordukları soruların amacı nedir anlayamadım?

Hocam TT için kullanılıyor, anket için kullanılıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EscDewil
    EscDewil's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Mavi tikli hesap var mı? Varsa ne kadar? Eğer senin ilgini çekmezse, diğer arkadaşlardan özelden teklif bekliyorum

Hocam yok malesef mavi tıklı hesap.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EscDewil
    EscDewil's avatar
    Erkek

Güncel

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hadi satan para için satıyor da alacaklar ne amaçla kullanacak, sordukları soruların amacı nedir anlayamadım?

ÖRNEK: Benim mesela kendi yaptığım botum var, kendime RT atıyorum. Dışarıya 30 RT'yi 3tl'den satsam parasını yavaş yavaş çıkartır.

NoktaliVirgul tarafından 28/Oca/19 09:40 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

hocam şimdi 1000 hesap alsam en azından bir kapanma süresi veriyormusunn? mesela 3 ay içinde kapananlar telafi edilir gibi tabi kapanma senide sebebini bilmek kaydıyla. Adam gider sürekli spam hareketlerinde bulunur kapanır bu ayrı ama hesap düzenli tweet atar bişeler yapar yinede kapanır. Twitter son güncellemlerle sıkı tutuyor olayı 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EscDewil
    EscDewil's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

hocam şimdi 1000 hesap alsam en azından bir kapanma süresi veriyormusunn? mesela 3 ay içinde kapananlar telafi edilir gibi tabi kapanma senide sebebini bilmek kaydıyla. Adam gider sürekli spam hareketlerinde bulunur kapanır bu ayrı ama hesap düzenli tweet atar bişeler yapar yinede kapanır. Twitter son güncellemlerle sıkı tutuyor olayı 

Hocam onun garantisini veremem ama dediğiniz gibi twitter işi sıkı tutuyor. Onun için eski tarihli twitter hesapları satıyorum ama onların fiyatıda yüksek. 

2016 tarihliler 7 lira mesela.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Mobil onay olmayınca askıya düşüyor hesap sanırım benim fake hesap öyle oldu.

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 5298 Toplam Mesaj: 18
twitter mobil onaylı twitter hesabı