Telefon Önerisi (2000-3000 TL Arası)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba, 4 yıldır note 4 kullanıyorum artık telefon yavaştan gitmeye başladım. Artık yeni bir telefon alma vakti geldi. Iphone bakmıyorum, çıktığından beri ısınamadım. Yeni çıkan note serileri ciddi şekilde pahalı, o kadar para telefona vermem gereksiz görüyorum. 

huawei bu ara çok kafama yatmaya başladım, gerçi mi'yi de çok övüyorlar. Huawei P20'ye baktığım kimi yorum çok kötü kimisi iyi ama genelde orta halli diyorlar, beni biraz caydırdı. Mate 10'u bayağı övüyorlar. Kafayı Honor 10'a taktım fakat 3200 oldu o da. Sizin önerileriniz nelerdir? 

Telefonda çok oyun oynamam aktif olarak sosyal medya, wp-sms mesajlaşma, tel görüşmesi ve fotoğraf, video çekimi için kullanıyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

huawei++

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

huaweide p10 plus ya da mate10 pro kullanan var mı? ben de düşünüyorum =)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Mate 10'un yorumları genel olarak iyi düşünmeye başladım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

huwai p20 gerek estetik, gerekse özellik bakımında belirttiğin fiyat aralığının en iyisi

Sadelik demek güzellik demektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı

huwai p20 gerek estetik, gerekse özellik bakımında belirttiğin fiyat aralığının en iyisi

Hocam kullanan birçok kişiyle konuştum, bayağı gömdüler telefonu ya. Telefona karşı bayağı soğudum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı
    Uveys bunu yazdı

Hocam kullanan birçok kişiyle konuştum, bayağı gömdüler telefonu ya. Telefona karşı bayağı soğudum.

Çentikli hocam beğenmedim p20.Mağazada baktım ısınmıştı ama matelerde bir sorun yoktu :/

koray tarafından 15/Ağu/18 14:21 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

babama xiaomi mi 5s almistim 1300 lira falandi yanlis hatirlamiyorsam. saglam ve goruntu olarakta guzel bi telefon, sarji uzun gidiyor, parmak izi okumasi falan filan var, kamerasi da bence iphone 6sten iyi (goz yordamiyla kendi karsilastirmami soyluyorum). bi bakabilirsin. 

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Reis vestel alın diyor

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

Reis vestel alın diyor

eskiden vestel marka şofbenimiz vardı.Hep arıza cıkarırdı.O günden beri vestel diyince o aklıma gelir :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nokia 8 veya Sony Xperia XZ1. İkiside şuanda fiyat / perfornmans cihazları. İşlemcileri çok rahat uzun süre idare edecek bir işlemci.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2540 Toplam Mesaj: 26
öneri telefon telefon