Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Hocalar Merhabalar,

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Verebileceğim en yüksek rakam 3000 tl. En önemli olan kriterler maksimum 3 bin liralık telefona göre kameranın iyi olması (örneğin eşimde olan galaxy a70'in kamerası bana göre berbat kalitede) ve hafızasının yüksek olması (artırılabilir olursa da tadından yenmez).

Bu fiyat bandında dünyanın en iyi telefonunu aramıyorum tabiki, piyasada ne iyi telefonlar var ben de farkındayım ama bana göre altı üstü telefon gidipte araba parası verme niyetim hiç yok :) F/P olarak önerebileceğiniz en iyi telefonlar nelerdir ? Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

3250 ye kaçak xiaomi mi note 10 pro yeter de artar :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG V30 Plus. Tam istediğin gibi. Kamerası gayet iyi. 128 GB kendi hafızası var. 256 GB'a kadarda hafıza kartı desteği var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Hocam Realme ya da Oppo olmaz mı sizce  bunlar nasıl ?

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Kaçak düşünürsen 2650 tl bandında Mİ 9T Pro al derim.

Bana göre tamamen amiral gemi canavarı.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Hocam yaklaşık bir ay önce aynı bütçe ile yola çıktım bende. Xiaomi Note 8 Pro mu? mi9t mi derken, Xiaomi mi 8 aldım. (Bir önceki telefonum Huawei P9 idi. ) Çok memnunum şu an telefondan, dilersen sana birkaç örnek fotoğraf çekip gönderebilirim, ayrıca bir çok inceleme videosu ve örnek fotoğrafları da mevcut. Pil performansı olarak 1.5 günü çok rahat görüyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bende bu fiyat aralığında cihaz bakıyorum 

benimi içime ısınan açıkcası Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128GB oldu.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

Hocam Realme ya da Oppo olmaz mı sizce  bunlar nasıl ?

Xiaomi Note 8 kullanıyorum benim şanssızlığım da olabilir ikinci xiaomim yine donma vs yazılım sıkıntıları yaşıyorum distribitör garantili aldm trendyoldan uğraşmak istemediğim için elden satıp realme 5 pro kestirdim gözüme sanki daha datlu olacak gibi ?

kullanıcıları varsa bi tavsiye almak istiyorum oppo hiç bakmadım??

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı

Hocam yaklaşık bir ay önce aynı bütçe ile yola çıktım bende. Xiaomi Note 8 Pro mu? mi9t mi derken, Xiaomi mi 8 aldım. (Bir önceki telefonum Huawei P9 idi. ) Çok memnunum şu an telefondan, dilersen sana birkaç örnek fotoğraf çekip gönderebilirim, ayrıca bir çok inceleme videosu ve örnek fotoğrafları da mevcut. Pil performansı olarak 1.5 günü çok rahat görüyor.

Hoca valla harika olur. Düşük ışıkta ve gün ışığında video ve fotoğraflar bekliyorum senden :)

Ayrıca telefon tavsiyelerini bekliyorum hala. Up olsun...

Queltos tarafından 24/Şub/20 15:28 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

note 8 pro düşünenler yazsın bana dolar kuruyla 1800 civarına geliyor kur her gün artıyor haberiniz olsun 

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

note 8 pro düşünenler yazsın bana dolar kuruyla 1800 civarına geliyor kur her gün artıyor haberiniz olsun 

nasıl oluyor o iş ?

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
Toplam Hit: 1997 Toplam Mesaj: 18
android telefon telefon