folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Telefon Tavsiyesi [Max 4-5K Bandında]

Telefon Tavsiyesi [Max 4-5K Bandında]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba,

Peder bey 4-5k bandında telefon almak istiyor bir kaç model buldum fakat sizlerinde önerilerinizi almak istiyorum.

Cihazda aranan özellikler:

Fotoğraf-Video iyi olsun (bisiklet ile gezerken bol bol foto-video)

Hafızası yüksek (64 Gb+)

Yakın gözlüğü kullanıyor bu nedenle büyük ekran olması mühim

Şarjı uzun süre gitmeli

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung M51.

Şarjı uzun gider, dev Amoled ekran, 128 GB + hafıza kartı girişi. Şuan Çin markalı modellerin arasında en alınabilir telefon.

Edit Akbayram : https://www.amazon.com.tr/dp/B07NY22Z3B?m=A1UNQM1SR2CHM

S10+'ın fiyatı güzel düşmüş.

mkyb tarafından 02/Şub/21 20:46 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

valla hoca bende arıyorum bi kaç gündür.

Baktığım telefonlar Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro 8/128 modeli ama fiyatı acayip değişkenlik gösteriyor.Yurt dışı cihazları ama içinden çıkan ürünler orjinal mi değil mi belirsiz kutu desen fason.Garanti desen garanti benim abi ama 6 ay sonra telefon sarj olmasa veya kamerasında bi sıkıntı çıksa baba oğlunu tanımaz.

Sanırım kim kimi koparırsa durumu var.Dünden bugüne telefonun fiyatını 300 400 tl indiğini gördüm buna sebep doların düşmesi gösteriliyor.

Bakalım bi kaç gün daha bekleyeceğim.

Belki oyumu iphone se den yana kullanabilirim gibi en azından ne alığım belli olsun kafasında takılabilirim.

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Aynı fiyat aralığında ben de telefon bakıyorum.Mİ 10T Pro var aklımda ama fiyatları uçtu.Yurtdışı olanlarına yöneleyim dedim ondan da tedirginim..Takipteyim konuyu

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Ben Oneplus 8T aldım 4.5k ya müthiş cihaz yapmışlar. @mkyb hocam bu gizli dns.adguard açınca son günlerde bütün uygulamalarda wifi dahil geç açılıyor, varmıdır başka reklam engelleme çözümü bunun gibi temiz yollu ?

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

Ben Oneplus 8T aldım 4.5k ya müthiş cihaz yapmışlar. @mkyb hocam bu gizli dns.adguard açınca son günlerde bütün uygulamalarda wifi dahil geç açılıyor, varmıdır başka reklam engelleme çözümü bunun gibi temiz yollu ?

Evet o benimde dikkatimi çekti. Adguard Dns sunucuları aşırı yavaş. Next Dns deneyebilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

benimde gönlümde oneplus 8 pro var hocam bi incelemeni öneririm. mardinli de 6600 idi. çok beğendiğim bi cihaz. 

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

Evet o benimde dikkatimi çekti. Adguard Dns sunucuları aşırı yavaş. Next Dns deneyebilirsin. 

Bende diyorum 2 gündür telefon neden aptallaştı sonradan aklıma geldi teşekkürler.

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

4750ye galaxy s10+ aldım geçen ay. efso cihaz hiç düşünme al.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

Önerileriniz için teşekkürler  müridler. Karar verip aldıktan sonra aldığım cihazın performansını burada paylaşırım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ben de bakarken one plus 8 pro ya pek yükseldiydim ama çok pahalı gerek yok, mi10t pro al hocam. SaviorAngel'da vardı, güzel telefon.

.
Toplam Hit: 2899 Toplam Mesaj: 28
ios android tavsiye cep telefonu