Telefon Wifi Program?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

bulunduğumuz kurumda iki modem ile interneti dağıtıyoruz. Her uçtaki modem de aynı hattan alıyor. Bir taraftan diğer tarafa gittiğimde diğer modeme otomatik bağlanması için program var mı acaba? dibinde daha iyi çeken modem varken diğerini bir çizgi çekcem diye uğraşıyor. wifi kapat aç yaparak yada elle seçerek değiştiriyorum. Otomatik daha iyi çeken internet gördüğünde bağlması mümkün mü android uygulama iyi olan var mı? wifi switcher diye program denedim işe yaramadı randımanlı değil

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonun kendi romunda olacak o dediğin. Mesala Xiaomi'de var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

wifi mesh ozelligi olan iki tane modem al.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefonun kendi romunda olacak o dediğin. Mesala Xiaomi'de var. 

bende yok o

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

modem varken niye modem alalım :D yok mu çaresi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

bulunduğumuz kurumda iki modem ile interneti dağıtıyoruz. Her uçtaki modem de aynı hattan alıyor. Bir taraftan diğer tarafa gittiğimde diğer modeme otomatik bağlanması için program var mı acaba? dibinde daha iyi çeken modem varken diğerini bir çizgi çekcem diye uğraşıyor. wifi kapat aç yaparak yada elle seçerek değiştiriyorum. Otomatik daha iyi çeken internet gördüğünde bağlması mümkün mü android uygulama iyi olan var mı? wifi switcher diye program denedim işe yaramadı randımanlı değil

modemlerin marka modeli nedir.

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Aruba nın cihazları sağlam o konuda hatta ve hatta RSSI değerleri sayesinde indoor gps yani bina ici konum belirleme bile yaparsında biraz tuzludur fiyatlar.

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

modem varken niye modem alalım :D yok mu çaresi

mesh wds aynı şey.. mevcut cihazlarda o özellikler varmı bak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Wifi Roaming 

Şöyle örnek vereyim. Genel müdür odasında kablosuz ağa bağlı, whatsapp ta sesli görüşme yapıyor, konuşma devam ederken alt kata satış ofisine indi wifi roaming sayesinde kablosuz bağlantısı kesilmeden bağlantısı diğer yakınındaki cihaza geçer. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek

resimdeki yapı kendime ait değil nette buldum  üzerinde yazdım-çizdim bildiğim kadarıyla böyle olması gerekiyor.Diğer taraftan arkadaşın aradığı wds veya mesh değil roaming yapacak ve bunun nasıl yapıldığını veya yapılacağı hakkında bilgi eksikliği var.Yanlış anladıysam  affola.

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

modem tplink td-w9970v3

diğeri de MERCURY wifi range extender 300Mbps

mesele cihazlar değil mesele telefonda hangi modem olursa olsun nerde olursam olayım tek çizgi zorlama yapmasın daha iyi çeken bağlanabileceği varsa hemen geçsin derdim o

Toplam Hit: 1700 Toplam Mesaj: 12
wifi sinyal seçim