Telefona Gelen Reklam Mesajları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

banada dominos pizza salça oldu iki güne bir mesaj atıyorlar nasıl iptal ederiz bu mesaj olayını ? Ama hep farklı numaralardan

sarar, damat, panço, v.s v.s giyim markaları :)

sararda bir kere alışverişte cebi verdim sonra pişman oldum artık alışverişte veya üye kartı çıkarırken yanlış cep telefonu yazdırıyorum :A

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeonX
    LeonX's avatar
    Erkek

alanyadaki oteller,özgüllü süt,arif iletişim gibi firmalardan hergün 4-5 mesaj geliyordu turkcellden reklam mesajlarını kapattım mesaj atan bazı numaralarıda kara listeye aldım eskisine göre azaldı bazı günler hiç gelmiyor yavaş yavaş kurtuluyorum heralde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android işletim sistemli telefon kullananlar : >> http://www.tahribat.com/Forum-Android-Isletim-Sistemli-Telefonlarda-Gelen-Sms-Ve-Aramalari-Engelleyin-171717/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

ulan ben alanyada yaşıyorum halen geliyor bu tarz mesajlar :) bıktım. a.q aylık 2 lira bişey değil ben bi araştırayım sms plus'ı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

şimdi baktım sms+ (turkcell) de sms gelmesini istemediğimiz numarayı engelleme 0555555555 gibi yazıo yolluyomuşuz. Her seferinde başka numaradan gelen servisler var ayrıca Şirket ismiyle gelen smsler var. Bu da çare değil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Reklam yollayan firmayı arayın. Numaranızı söyleyin. Bu numaraya bir daha reklam veya bilgi mesajı gönderirseniz hakkınızda savcılığa suç duyurusunda bulunacağım, bu görüşmeyi de şuan kayıt altına alıyorum diyin. Veritabanından hemen kaldırırlar. Bidaha size sms gelmez. Her firma için 1 kez yapmanız yeterli olacaktır.

Ben böyle yapıyorum. Bankalardan bile gelemiyor :D

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Reklam yollayan firmayı arayın. Numaranızı söyleyin. Bu numaraya bir daha reklam veya bilgi mesajı gönderirseniz hakkınızda savcılığa suç duyurusunda bulunacağım, bu görüşmeyi de şuan kayıt altına alıyorum diyin. Veritabanından hemen kaldırırlar. Bidaha size sms gelmez. Her firma için 1 kez yapmanız yeterli olacaktır.

Ben böyle yapıyorum. Bankalardan bile gelemiyor :D

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2013/05/16/reklam-tacizine-pizza-cezasi

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1632 Toplam Mesaj: 18