Telefona Yeni IMEI Atmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tr ye gelirken beraberimde 2 tane Nexus 5 telefon getirmistim. Oglen bi baktim, ibneler telefonumu erisime kapatmislar. Actirmak icin 150tl falan yatirmak gerekiyormus maliyeye fakat o para yatirinca sadece tek bir telefon actirabiliyormusuz.

Adana'da Cakmak plazada bi yer buldum acikcasi herifi gozum tutmadi (her bir tel icin 50tl istedi), bildiginiz ucuz ve guvenli IMEI degistiren bi yer varmi adana'da?

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

2 telefon nasıl geçirdin ben onu merak ettim hocam. izin 1 telefona değil mi ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek
    mevzuat 1 dene izinli der onun haricinde orana burana sokarak istediğin kadar getirebilirsin yakalandiğinda cezai bedelleri mevcut...

http://1ile0.blogspot.com.tr/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    JustRulz bunu yazdı
    mevzuat 1 dene izinli der onun haricinde orana burana sokarak istediğin kadar getirebilirsin yakalandiğinda cezai bedelleri mevcut...

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

cakmak plazada yaptir hocam,  adamin da kartini al,  arkasina yazsin attigi imeini,  kapaninca tekrar götür ücretsiz yapsin. At hirsizi gibi herifler ama yapacak birşey yok. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Nasıl yaparız bu işi evde? :)

Tlf : oppo find 7

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek

XDA' da Qualcomm'lu telefonlarin IMEI'sini değiştirmek için birkaç tool vardı, mevzu hakkında bir bilgim yok çalışıyor mu çalışmıyor mu ancak bir bakın derim.

niRvana_GG tarafından 15/Haz/15 04:04 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    niRvana_GG bunu yazdı

XDA' da Qualcomm'lu telefonlarin IMEI'sini değiştirmek için birkaç tool vardı, mevzu hakkında bir bilgim yok çalışıyor mu çalışmıyor mu ancak bir bakın derim.

Galiba Nexus 5 de Qualcomm yok...

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O telefonun imei değişiyor fakat sen ev ortamında yapamazsın hocam. Alet lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sabah 11 de cakmak plaza ya gittim9 bucukta eve dondum. Adam ne ettilerse Nexus a imei atamadilar. yarin gidip bakacam, eger yapamadiysalar mecburen 300tl verip TIB uzerinden actiracagim...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    niRvana_GG bunu yazdı

Galiba Nexus 5 de Qualcomm yok...

Qualcomm Snapdragon 800 nexus 5'in işlemcisi.

Toplam Hit: 2073 Toplam Mesaj: 13
android imei telefon