Telefonum Çalındı Ve Bulundu..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Beyler , telefonum çalınmıştı bu senenin başlarında.

Bulunduğuna ve bulunan şahısa dava açıldığına dair bize bir mahkeme celbi geldi.

İşte istersek şikayetçi olabilirmişiz falan.

Ben telefonun bulunduğu şahsın ifadesini haklı buldum.

Seyyar satıcıdan aldığını çalıntı olduğunu bilmediğini söylemiş. Şimdi benim amacım şahıstan şikayetçi olmak değil ama telefonumu geri almak.

Bu nasıl mümkün olacak ?

Telefon Şanlıurfada bulunmuş ben Mersindeyim. Oraya gitmeden alınabilir mi ? Nasıl olur ? 

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

yakın bi savcılığa git. durum bu bu de. ben teli istiyom şikayetci değilim de.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

yakın bi savcılığa git. durum bu bu de. ben teli istiyom şikayetci değilim de.

Aynen. Pazartesi yapacağım zaten bu ama bu günlerde bir özgüvensizlik var , önbilgi toplayayım mal gibi gitmeyeyim  rencide etmesinler diye bu konuyu açtım. 

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

reis sağ alttaki allaha havale et butonu tam senlik olmuş :F

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

bir gün geçmiyor ki yeni bişey daha öğrenelim, bu sayede böle bi buton olduğunu görmüş olduk :D

hocam şikayet etmezsen telefonu geri vermeyiz gibi bişi olduğunu sanmıyorum zaten, ekstra bi püf noktasıda yoktur heralde sen normal kafandakini yap git anlat savcı amcaya :d

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

bir gün geçmiyor ki yeni bişey daha öğrenelim, bu sayede böle bi buton olduğunu görmüş olduk :D

hocam şikayet etmezsen telefonu geri vermeyiz gibi bişi olduğunu sanmıyorum zaten, ekstra bi püf noktasıda yoktur heralde sen normal kafandakini yap git anlat savcı amcaya :d

samimi olayım o zaman :D 

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Senin çalındığına dair ifade verdiğin karakolun adli yönden bağlı bulundugu cumhuriyet savcılığının adli emanetine gelir sen ordanalırsın urfaya veya baska bi yere gitmene gerek yok.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı

Senin çalındığına dair ifade verdiğin karakolun adli yönden bağlı bulundugu cumhuriyet savcılığının adli emanetine gelir sen ordanalırsın urfaya veya baska bi yere gitmene gerek yok.

İşte bu netliği seviyorum. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam hemşehriyiz seninle. Eyvallah hocam :F

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı

Muhtemeldir ki yeddi emine getirirler. Haber ederler sana gider alırsın.

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

bu ne l.n böyle birşey mi vardı bende ilk defea görüyorum :D hocam geçmiş olsun senin telefon bulunmuş.. benimkisi mahkeme bi kağıt yollamıştı beni haksız çıkarmıştı, telefonun çalınmış iddiasının yalan olduğu falan yazıyordu :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    AsilKan bunu yazdı
    TorNaVida bunu yazdı

İşte bu netliği seviyorum. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam hemşehriyiz seninle. Eyvallah hocam :F

işte bu cümleden sonra herkes dağılacak demektir :D tornavidanın bile logout yapıcağına eminim :D

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 3236 Toplam Mesaj: 16