folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telefonumu Dolmuşta Düşürdüm Ne Yapmalıyım

Telefonumu Dolmuşta Düşürdüm Ne Yapmalıyım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

Telefonumun şarjı  bitmişti, cebim pek derin olmadıgı için dolmusta düşürdüm bakırköy göztepe dolmusunda şoförü bulamadım. teli kullanıma nasıl kaparım? napayım başka soför yarın duraga ugrayın dedi. napayım

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

Telefon ne?  Faturası var mı? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

xperia z2 faturam var

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

öncelikle hattın faturalıysa operatörü ara kayıp çalıntı moduna alsınlar yahut yeni sim kart çıkart şubeden, eskisi iptal olsun böylece senin adına görüşemesinler.

Sonralıkla, telefonu imeiden kapatıyorlar sanırım böyle durumlarda ama onunla polis mi savcılık mı btk mı ilgilenir bilmem

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    İmei kapattırsan ne olacak zaten çalan adam anında elinden çıkarmıştır. İmei numarası herkes atıyor artık. iPhone'ları beğeniyorum bu konuda. Hatırlarsanız forumdan bir müridin kardeşinin iPhone 5'i çalınmıştı telefonda iPhone'umu bul açık olduğu için internetten kilitlemişti. O yüzden telefon taa Özbekistan'dan sahibine geri döndü. Android'de ise çeşitli hırsızlık programları var. Program kendini gizleyip roma gömüyor. Telefon formatlansa bile silinmiyor. Hangi sim kart takıldığını, enlem ve boylam koordinatları vs sms atıyor. Mesala Avast antivirüs tavsiye ederim bu konuda. mkyb tarafından 01/Eyl/14 09:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoLeRo
    BoLeRo's avatar
    Erkek

dostum acele etmeden önce yarın bi durağa tekrar git. belki kaybolan eşyaları biyere bırakıyolardır vicdanı olan birine denk geldiyse umarım

kimisi sahilde uzanmanın hayalini kurar, kimisi sahilde uzanır hayal kurar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

iyi yönden düşünmek gerekirse insan bulmuşsa sahibini bulmak için uğraş verir son olarak da karakola götürür verir.  kötü yön adam okutur okuttuğ adam imei değişir geçmiş olsun. geri gelen iphone olayı benim başımdan geçmişti kardeşim konu linki aşağıda belki faydası olur. tekrar geçmiş olsun

http://www.tahribat.com/Forum-Calinan-Iphone-5-Sonrasi-Hirsiz-Bilgi-Ve-Resimli-190129/

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

TELEFON BULUNDU VİCDANI OLAN Bİ ABİMİZ BULDU TELEFONU İMEİ DEN XPERİANIN SİTESİNDEN KULLANIMA KAPATMISTIM ULAŞAMAMIS DURAGA VERDİĞİM NUMARADAN BANA ULAŞIP TESLİM ETTİ. BENDE KÜÇÜK BİR HEDİYE ALDIM ABİMİZE ALLAH RAZI OLSUN...

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Sevindim. Hala böyle insanlar var ise umut da vardır.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Gözün aydın hocam sevindim valla tekrar hayırlı olsun bu arada :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

aman geçmiş olsun .

merak ettim ne aldın müdür bu gece uyuyamam şimde ben ?

Toplam Hit: 1837 Toplam Mesaj: 16