Telefonunuz İsminizle Çalsın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloom_79
    bloom_79's avatar
    Erkek
    telefonlarımızın ismimizle çalması için ne yapmalıyız bileen varsa yardım etsin lütfennn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    TELEFONUNDA ses kayıt özelliği varsa aç sonra ismini  söle sonra bitir sonra bunu zil sesi yap ok?
    başka bişi demek istediysen daha açıklayıcı yaz bi da bakayım ondan sora

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lanky
    Lanky's avatar
    Erkek
    windows ses kayıt ediciyi aç sesini .midi olarak kayıt ediyor yanılmıyorsam çogu telefonda bu uzantıyı destekliyor ondan sonra çalsın telefonun bloom_79 diye eheuuehe

Tariqat Of Tahribat.Com Adab-I MuaşeretKaideleri http://www.tahribat.com/forumabout.asp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Lanky bunu yazdı:

windows ses kayıt ediciyi aç sesini .midi olarak kayıt ediyor yanılmıyorsam çogu telefonda bu uzantıyı destekliyor ondan sonra çalsın telefonun bloom_79 diye eheuuehe

Ne midi mid 16 bit sanırım, wav olarak.

Ya isminle çalmak ne demek a.q. Telefon Ertan ertan seni arayan var mı diyecek :D ben pek anlamadım.Yoksa Ertan ın bir kodu mu var

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

kendi sesimizi midi olarak kaydedemiyoruz hocam yanlış olmasın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek

hoca telefon sesi amr olarak kaydeder! sanırım bu arkadaşın kastettiği bu değil!

wav veya mp3 formatında şarkı gibi uzatarak "aaaahmmeeetttt" şeklinde bir şeydi! gsm operatörünene kısa mesajla adını yazıp gönderiyorsun onlar bir şekilde  yapıyorlar (hangi numara veya hangi operatör olduğunu hatırlamıyorum) bizim bir arkadaş yaptırdı ! Çok malca bir şey oldu ! Bence çok gereksiz! (tabi bu benim görüşüm)

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    A.q. adamlar 3-5 hediye kontör gönderiyor onu da bu yollarla alıyorlar .Yok sevgi yaz bilmem neye gönder bilmem neyin oranı çıksın. Hocam bencede gereksiz. midi de sesmes yok.Sadece düşük frekansta müzik sesi var

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi iyice zıtırlatınız ya bi kere midi ses kaydetmez sadece çalgıların sesini çalar ikincisi adamın demek istediği şey birisi sizi ardığında telefon çalarken adamın telefonunda "dıııııt dııııııt" yerine mesela " Ahmmeett ahmmett bu ahmetin telefonuuuuu" diye salakça bi şekilde çalmasınını demek istiyor sanırım kısaca aveanın ringası gibi bişey tabi bu ücretli biraz da pahalı bişey sanırım...

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    ulem tahribatta bu kadar saçmalanması bence yanlış yaww.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    karakule sen çalarken dinlet gibi bişi mi diyorsun?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek

arkadaş sanırım o operatörden gelen ismin geçtii zil sesi dalgasını kastetti. bencede çok amaçsız bişe o. ne gerei varki paşalar gibi Dark Trannquillity - Monochromatic Stains çalıo zil sesinde duymama ihtimalin yok :)

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
Toplam Hit: 3325 Toplam Mesaj: 14