folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Telefonunuzun Kamera Kalitesinden Memnun Değil Misiniz ?

Telefonunuzun Kamera Kalitesinden Memnun Değil Misiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Daha öncedende konusunu açmıştım ama forumun tozlu sayfalarında karışmış gitmiş. 

Bilineceği üzere cep telefonlarında kullanılan kameraların %80'ini Sony üretiyor. Ancak aynı sensör farklı markalarda farklı sonuçlar verebiliyor zira arkaplanda sensörden gelen veriyi işleyip fotoğrafa dökebilecek yazılım önemli.

Özellikle Xiaomilerin kameraları iyi olmasına rağmen yazılımı bok gibi. Sağolsun XDA forumdaki kardeşlerimizde Google'ın kendi Pixel serisi telefonları için geliştirdiği Google Camera uygulamasını portlamış. Her cihazda farklı APK gerekiyor. Ancak atıyorum Samsung'un A modelinde çalışan APK B modelindede çalışıyor sorun olmuyor.

Google kameranın farkını özellikle gece çekimlerinde görmek mümkün. Flaşsız karanlık kısımları yapay zekayla çok iyi dolduruyor. Amiral gemisi sınıfı kaliteli kameraya sahip bir telefona sahipseniz Google Kameranın pek faydasını göremezsiniz zira kameranız zaten iyi. Bu APK'nın amacı ucuz 2-3 bin liralık telefonların kamerasını ortaya çıkarmak.

https://www.xda-developers.com/google-camera-port-hub/

Burada cihazınıza uygun APK'yı indirebilirsiniz. Yükledikten sonra çektiğiniz fotoğraflar soluk olabilir. Saturation diye bir ayar var. O kısmı göz zevkinize göre ayarlayın. İster Samsunglar gibi çok koyu renkli ve parlak fotoğraflar çekin istersenizde iPhonelar gibi gerçekte gözünüz ne görüyorsa onu.

Telefonuna uygun APK bulamayanlar konu altına yazarsa yardımcı olmaya çalışırım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

redmi note 8 aldım 4 ay önce çok efsane fotolar çekiyordu.gecen gün farkettim yeni çektiğim fotolar çok kötü eskiye nazaran.

redmi note 8 pro var ama note 8 yok galiba hocam

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı

redmi note 8 aldım 4 ay önce çok efsane fotolar çekiyordu.gecen gün farkettim yeni çektiğim fotolar çok kötü eskiye nazaran.

redmi note 8 pro var ama note 8 yok galiba hocam

Şunu bi dene hocam :

https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/PMGC_7.0.009_FinalRelesedVersion_V10.apk

mkyb tarafından 13/May/20 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Lenovo k6 note android 7.0 için indirdim, ama uygulama durduldu vs hata alıyorum.

Eline emeğine sağlık, tek başına site/forum açsan köşe olursun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Lenovo k6 note android 7.0 için indirdim, ama uygulama durduldu vs hata alıyorum.

Güzel düşüncelerin için teşekkür eder şunu denemeni öneririm :

https://drive.google.com/file/d/10BcyVoKGYBuQnoSf3WZ6J56nQYkgUNbI/view

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Ben xiaomi mi 6 da kullaniyodum cok iyiyidi ama birden calismamaya basladi tekrar indirdigim yerden kurdum bi cok versiyonunu ama tam acilirken kapaniyo uygulama cozemedim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek

Nalet iphone!...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Huawei psmart için yok sanırım? 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Huawei psmart için yok sanırım? 

Kirin 659 işlemcili olan modelse :

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/MGC_6.1.009_MI8_V1a.apk

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Güzel düşüncelerin için teşekkür eder şunu denemeni öneririm :

https://drive.google.com/file/d/10BcyVoKGYBuQnoSf3WZ6J56nQYkgUNbI/view

Hay ben böyle telefonun. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dosya yöneticisinden kurmayı dene bide hocam. Olmadı tek çare root yapıp Magisk modülü olarak yükleyeceksin. En garanti yöntem.

Toplam Hit: 7690 Toplam Mesaj: 70
google