folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Telekom Çalışanı Mürit Var Mi

Telekom Çalışanı Mürit Var Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Öyle bir yerdeyim ki hiçbir altyapı yok 300metre altımdaki komşumun (arada anayol gibi işlek bi yol var) interneti var telekomdan benim olması için direk dikilmesi gerekiyormuş form doldur dediler doldurduk verdik sikine takan olmadı:D Turkcell superboxa her ay 799tl bayılıyorum üstelik 1,5mb/sn gerçek hız için.

Yer Adapazarı Göktepe köyü. Var mı direk diktirebilecek bi murid sosyal sorumluluk projesi yapın la internetsiz kalicam bu gidişle  :) dikecekleri iki direk onunla bile ugrasmiyorlar yakında 4ev var araları 200m diye.

Nikoteen tarafından 23/Oca/24 22:46 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Not: Fiber falan değil ha adsl bağlantısına fitim fiberin f si yok zaten buralarda.

Nikoteen tarafından 19/Oca/24 18:59 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ev telefonu bağlatmayı dene

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://twitter.com/umitonaltr bu adamı etiketleyerek twit at genel müdürlük hesabı senden iletişim için telefon numarası falan ister oradan yürürsün.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

şimdi adapazarlı biri olaraktan göktepe köyü nerde kalıyo çıkartamadım, öyle bi yer galiba (: 

sadece fikir olarak söylüyorum; bu mobil bağlantı da mı yok?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

7 aydır binaya pano taktırmaya çalışıyorum

twitter linkedin cimer fiziki olarak telekom genel müdürlüğü ve altyapı müdürlüğü dahil hepsine gittim.

yapacak bişi yok ne zaman olacak bilmiyoruz , personel yok bütçe yok diyip duruyorlar şimdiye kadar belki takacakları pano 10.000 tl ise 15.000 tl para kazanmışlardı bile.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Öyle bir yerdeyim ki hiçbir altyapı yok 300metre altımdaki komşumun (arada anayol gibi işlek bi yol var) interneti var telekomdan benim olması için direk dikilmesi gerekiyormuş form doldur dediler doldurduk verdik sikine takan olmadı:D Turkcell superboxa her ay 799tl bayılıyorum üstelik 1,5mb/sn gerçek hız için.

Yer Adapazarı Göktepe köyü. Var mı direk diktirebilecek bi murid sosyal sorumluluk projesi yapın la internetsiz kalicam bu gidişle hepiniz dilekçe yazsın Göktepe 3.sokaga direk dikilsin diye :) dikecekleri iki direk onunla bile ugrasmiyorlar yakında 4ev var araları 200m diye.

Hocam uydudan internet veren servis sağlayıcıları varsa çevrende onları bi araştırsana. Çevrende bi baz istasyonu varsa oradan çekiyor bu zımzımlar interneti. 20 mbit falan hız veriyorlar akn yok uygun da oluyor -

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Bizim sokakta aynı problem vardı benim evde internet var iki yan evde direk yuzunden yoktu. Yaklaşık bir yıl oldu cok uğraştılar baglatamadilar. Sonra karsilararindaki evi hatırı sayılır biri tuttu daha adam tasinmadan direk dikildi kablo çekildi şak diye yaptılar.

Adam daha tasinmadan aha dedim d.ssakli biri geliyor :) 

Kisa özet hatırı sayılır birini bul. 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Sen o işi geçicen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Tek çözüm yolu özel fiber çektirmek fakat 30 - 50 bin lira civarı tutar onun dışında tanıdık bile olsa getirmiyorlar yatırım planı kapsamına alınmazsa 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Walla bir murit adres aldi bakalim ondan da bir sey cikmazsa artik ptt nin eski bir binasi bizim sinirlarin icinde, binanin icinde de halen kullanilan server var yol kameralari faan bagliymis en sonunda ya getirin dikin direkleri ya da binanizi yikariz dicez artik da isi guzellikle cozmeye calisiyoruz

Toplam Hit: 1115 Toplam Mesaj: 16
telekom sana kafam