folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Telekom Faturanızı Ödemeyin"...

"Telekom Faturanızı Ödemeyin"...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Adsl için başvuru sözleşmelerinin arkasını okuyan varmı bilmiyorum ama sözleşmelerde grev durumlarında telekomun mesuliyet kabul etmeyeceği yazılı. Telekom kaynaklı sorunlarda oluşturulan arıza kayıtlarından dolayı hiç bir şekilde internete giriş yapamadığı anlaşılan müşteriler için belki geçen zaman için ücret alınmaz ama hiç bir şekilde grev dolayısıyla bilerek kimsenin hattında sorun yaşatılmamıştır. Açılmayan hatlar içinde ücret alınmayacak ama bunun dışında ki konularda her halukarda o paralı alacak telekom. O yüzden her konusanın söylediklerine inanmayın.

Şunu tekrarlıyorum asla ama asla grev dolayısıyla ilk gün hariç sabote edilen olay olmadı olamazda. Bundan dolayı kimse hak talep edemez. Telekom özel taşören firmalar tuttu. Onlar çalışıyor. Ben arıza kaydı oluşturdum, bizim santraldekiler taşörendi 5 dk sonra telefon açtılar eve. Sadece grevden etkilenme olayı ya açılan arıza kayıtları ile geç ilgilenildi, yada adsl başvurusunda bulunanların hattı açılmadı.

Arıza kaydı oluşturulan sorunların %70 zaten abone kendi sistem sorunu.

Diğer başvurusu alınmış port tahsisi edilmiş ama hattı açılmamış aboneler içinde, onlar zaten işleme başlamadığı için geçen zaman için ücret ödemeyecekler...

Fatura olayına gelincede; ben hiç bir şekilde grev dolayısıyla telekoma borç ödeyememezlikden dolayı ceza ödeyen müşteriye denk gelmedim. Ya 3 ay kullanıp ödemeyen, ya kendi otomatik hesabından dolayı sorun yaşayan, yada mahalle arasındaki kolay yoldan para kazanmak için, faturalarınızı bize yatırabilirsiniiz diyen üç kağıtçıların insanlardan aldığı parayı, 1 ay sonra işlettikten sonra yatırmasından dolayı ceza alanlara denk geldim. Bu konudada dikkatli davranacaklar... 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falken
    falken's avatar
    Erkek
    bu ne yaaa bunların yaptıgı harbı  avrupa bırlıgı standartlarında dımı sımdı yaa bırakın bu ıslerı de telefonlar  bakın

Benim İçin Tecnoloji Asktan Önce Gelir.... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    el_tarikat
    el_tarikat's avatar
    Erkek

vallahi çok guzel bir konu ödemeyin tabi hata işlere yardımcı olacak bir eylem tarzı geliştirelim tahribatcilar olarak tum turkieyey örnek olsun

amerikalı firma havada parayı kazanıyor işçilerede ölun diyor  avrupada satıkları internet paketi 50 euroyken aynı paketi burada almaya kalk bin dolar paşa paşa ödemek zorunda kalırısın devletimizde maşşalah hiç birşeyey hakim degil al  yabancı kardeş paşa paşa senin nasıl iş yaparsan öyle beş kuruşa  üç köfte olurmu

hal böyleken neden milet ödesin protesto çeksin herkes

sala gitsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    1 milyon kisi odemedi varsayalim hangi birine dava acicaklar ahahah

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dava açmaya gerek var mı ? Senin onlarla sözleşmen var ödemediğin zaman diğer faturana eklenir gecikme faizi ile 3-4 ay yada daha sonra icra gelcek o zaman ne yapcan ?

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ege
    ege's avatar
    Erkek
    Bence faturaları ödememek,bazılarının lise mezunu olup hala 1500-1800 ytl gibi maaşlara tamah etmeyen ve altyapıya bile bile zarar veren vatan hainlerinin ekmeğine bal sürmekten başka bi işe yaramaz...Çünkü tahsilatları düzgün alamayan Telekom daha da güç duruma düşecek ve belkide çalışanşaraına karşı otoriteyi iyiden iyiye kaybeceektir bu da hepimizin zararına olur hepimizin kaybı olur..O yuzden bence fikir yanlışş..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

ege bunu zırvaladı ve beni cıldırttı:
    -----------------------------
    Bence faturaları ödememek,bazılarının lise mezunu olup hala 1500-1800 ytl gibi maaşlara tamah etmeyen ve altyapıya bile bile zarar veren vatan hainlerinin ekmeğine bal sürmekten başka bi işe yaramaz...Çünkü tahsilatları düzgün alamayan Telekom daha da güç duruma düşecek ve belkide çalışanşaraına karşı otoriteyi iyiden iyiye kaybeceektir bu da hepimizin zararına olur hepimizin kaybı olur..O yuzden bence fikir yanlışş..

senin dediğin 1500-1800 ytl alan varsa getir karsıma getiremessen anlını karıslarım maas bordromu gosterebilirm bilip bilmeden konusuyorsunuz 1 kere bizim maasla vs ile alakamız yok bizim sosyal haklarımıza karsı laf yapıolar o bizim zorumuza gidiyoronce drevin sebeblerini oku sonra gel burda yorum yap oke

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    odersem aq 20 gndr ınt baglantısı gelmedı amk

Yatakta We Batakta Eşi Olmayan Eline Mahkumdur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

DioNYsoS bunu yazdı:
    odersem aq 20 gndr ınt baglantısı gelmedı amk

İnternetle sorun yaşadığın zamandan bu yana Adsl Destek hattını aradın mı?

Sen o parayı her halukarda ödeyeceksin. Boşuna kasma ;) 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ödemeyerek grev yapanlara deztek verirsiniz !!!!

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3281 Toplam Mesaj: 23