folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telekomun Yeni Kazığı ! Dikkat !

Telekomun Yeni Kazığı ! Dikkat !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar.
    Yaklaşık 5-6 yıldır ttnet kullanıcısıydım son 1 yıldır sınırlı daha öncesinde sınırsız kullanıyordum.
    Kablonet daha avantajlı geldiğinden telekomdan kablonet e geçiş yaptım, dün adsl (telekom) u iptal için başvuruda bulundum işlemler kolayca giderken son dakika golü yedim. Bana gişedeki memur 2006 yılından ( 49 tl ) borcum olduğunu ve bunun faizi olduğunu söyledi. Bende otomatik ödemem olduğunu ve olmaması gerektiğini ama hesabımda para olmadığı bir ana denk gelmiş olabileceğini söyledim kendisine. Peki madem borcum var faturada neden göremedim veya neden hattım 2009 yılı olmasına rağmen borcumdan kapanmadı dedim yanıt yok!! Sinirle daha muhattap olmadan borcumu sordum 159 tl dediler.. dedim telefonu da iptal edicem onunda borcunu çıkartın neyse dün telefonu da adsl yi de iptal ettim.
    Neyse aklınızda bulunsun diye ufak bir hatırlatma yapayım dedim geçmişten bir borcunuz varsa sonradan diliniz yanmasın haberiniz olsun...

Cümleten saygılar

imza mimza yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sonuna kadar sömürmeye çalışıyo şerefsizler

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    159 ytl için makbuz kestiler mi_?

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Bugün dedemin telefonunu kapatmaya gittim telekoma adam tek kelime konuşmamış sadece eski die ev telefonu millet bilio die kapattırmıoki arayanlar ulaşsın neyse sorduk faturayı dediler 139 dökümünü istedim tek kelime knuşma yk her ay 20 30 lira bilmemne vergileri :| bu ne kardeşim ya

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı:
    -----------------------------
    Evet kestiler hatta telefonu kapattırdım son bi fatura daha gelecek dediler onu bekliyorum bakalım...

imza mimza yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulas
    ulas's avatar
    Erkek

bunlar boyle bende sınırsınaza gectım ama hız yukseltmek ıcınde fıyat farkı koyuyorlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

BaRdUcK bunu yazdı:
    lepusmorris bunu yazdı:
    Evet kestiler hatta telefonu kapattırdım son bi fatura daha gelecek dediler onu bekliyorum bakalım...

Aynısını bugün banada söylediler...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nalet
    Nalet's avatar
    Erkek
    sen 159 lira ile iyi kurtulanlardansın.:)ben geçen sene telefon hattıyla beraber adsl iptal ettirdim.yeni tel ve adsl hattı aldım.adlıktan 6 ay sonra eski hatta dair borc gönderildi eve hemde ne hatırtlatma ne de fatura direk icra kağıdı geldi eve borç 419 liraydı avukat masrafları dair.aynı şekilde borcu olan hattı nasıl iptal edilirki dedğimizde arada olabiliyor dediler.....bu telekom zıvanadan çıkmış durumda bu 8 megabit çok ilgi gördü geçenler çok dikkat etsin her an yeni boçlarla karşı karşıya kalabilirler....
    boşuna demiyoruz telekoma kafam girsin diye...

Herkes yoluna yolcudur Yoluna kurban olduğum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek

Nalet bunu yazdı:
    sen 159 lira ile iyi kurtulanlardansın.:)ben geçen sene telefon hattıyla beraber adsl iptal ettirdim.yeni tel ve adsl hattı aldım.adlıktan 6 ay sonra eski hatta dair borc gönderildi eve hemde ne hatırtlatma ne de fatura direk icra kağıdı geldi eve borç 419 liraydı avukat masrafları dair.aynı şekilde borcu olan hattı nasıl iptal edilirki dedğimizde arada olabiliyor dediler.....bu telekom zıvanadan çıkmış durumda bu 8 megabit çok ilgi gördü geçenler çok dikkat etsin her an yeni boçlarla karşı karşıya kalabilirler....
    boşuna demiyoruz telekoma kafam girsin diye...

Büyük geçmiş olsun... O zaman telekoma kfm grsin :/

imza mimza yok !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Borcun varmışki kabul etmişsin ödemeyi.

Bence ttnet bu kadar ileriye gitmez.hem kendin diyosun otomatik ödeniyor diye faturalara baktığını zannetmiyorum borcum varmı diye önceden.Neyse geçmiş olsun.

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1 mayıs itibariyle sınırsıza geçmiştim normalde 45 ya da 49 tl gelmesi gerekirken 66 tl fatura ile sarsıldım. nasıl olur diye anlamaya çalışırken 49 tl yerine 66 tl faturayı bana ittirdiler. geçen ay da 58 tl ödemiştim 45 tl olması gerekirken

bu nasıl bir iş anlayan biri varsa bana anlatsın ? normalde sınırsız ücreti 49 tl değil mi ? neden 2 aydır fatura 58 ile 66 arası geliyo ? telekomu arıyor ve soruyorum normaldir diyorlar. normal olan ne ben de anlamıyorum. faturalarımı düzenli olarak kendim ödüyorum hiçbir borcum da yok sınırsız olduğu için de kota aşma gibi korkum yok sizce bu işin aslı nedir ?

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
Toplam Hit: 1939 Toplam Mesaj: 17