folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Televizyon Önerisi - 5-7K Bütçe ?

Televizyon Önerisi - 5-7K Bütçe ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek

Hocam tv de android olmasına gerek yok. Bence ona hiç takılma. Kaliteli bir androidli tv box alırsın bütçe oluştuğunda. Panel kalitesi iyi olsun sana en  iyi görüntüyü  sunsun yeter. Tv box ile en aptal tv bile akıllanıyor zaten. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

eyvallah hocam haklısın. Bu paneller konusunda pek bi bilgim yok. led yazıyorlar bilgisine detay bulamıyorum. va panel iyi gibi ama onlarda da ışık hüzmesi oluyor galiba.

https://www.hepsiburada.com/vestel-43u9700-43-108-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-pm-HBC00000XPMBB?ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjw1YCkBhAOEiwA5aN4AUz1jSiMLvedG__krM_ZaXwu1b7WWRBk4FtuADEESD9ZqQ4ikyg6cBoChmQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&sayfa=1&wt_gl=cpc.6807-TV.dsa.camp1636053108adgr66128765681&ozellik= 

bu ürünün özellikleri bayağı güzel gibiydi ama yorumlarda kötüleyen çok olmuş. ips demişler va panel çıkmış. Ne geleceği de belli değil şans demişler. seri numaradan belli anlaşılıyormuş falan, böyle saçmalık olur mu ya

Ayrı bi konu da bunlar uzun süre kullanılacak eşyalar, sizce 4k mı olmalı full hd mi. 4k almak daha iyi olur diye onlara bakıyoruz

banneduser tarafından 07/Haz/23 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Hocam, öncelik ile hayırlı olsun. Bende sana DM atmak için girmiştim TBT'ye konunu gördüm :D ben daha bugun https://kibrisoutletonline.com/index.php?route=product/product&product_id=2496 bu ürünü sipariş verdim." Xiaomi Mi 43 ″ 4K UHD A2 TV " bu tarz ürünler için bir bakin istersen tr de satişi vs nasil bilmiyorum ama gidip mağazasında gördüm. beğendim çalışma odama monitör olarak alıyorum ben. boş zamanlarımda netflix olarak kullanırım sirf netflix ve youtube için koca koca bilgisayarlari açmam artık diye düşünüyorum.

rakkoc tarafından 08/Haz/23 02:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

https://www.youtube.com/@AdemHelvaci  bu arkadaşın tv incelemelerine de bakmanı tavsiye ederim. Mix panel üretimlerini vs de anlatiyor serinosundan neyi takip etmen lazim hangi panelin ne farki var. va panel vs ips panel farklari sudur ama bu ürünlerde bu farklar oluşuyor vs gibi gibi anlatıyor detaylı olarak.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

https://www.youtube.com/@AdemHelvaci  bu arkadaşın tv incelemelerine de bakmanı tavsiye ederim. Mix panel üretimlerini vs de anlatiyor serinosundan neyi takip etmen lazim hangi panelin ne farki var. va panel vs ips panel farklari sudur ama bu ürünlerde bu farklar oluşuyor vs gibi gibi anlatıyor detaylı olarak.

TV almaktan bıkan ben bu adama sorarak TV aldım memnunum.bir tane de mi box artı 60 GB USB mis Amazon, Netflix,tarayıcılar,görütülü sesli görüşme şeysileri TV panelin düzgün işini yapsın gerisi akar.ama bu zaman da TV işi Benjamin demek.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

@rakkoc eyvallah hocam gerçekten güzel adammış. hocam o attığın TV tr'de yok muhtemelen zaten 15-20k görünüyor.

@weskeyy hocam peki hangi tvyi almıştın

ride or die..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Köylü muamelesi görmem umarım ama a101 den hiç level 55 inc android aldım hocam çok da memnunum ama iptv uygulaması iyi değil. 50 inc şuan 6buçul sanırım. 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

Köylü muamelesi görmem umarım ama a101 den hiç level 55 inc android aldım hocam çok da memnunum ama iptv uygulaması iyi değil. 50 inc şuan 6buçul sanırım. 

Est hocam sağolasın deneyim ve bilgiler için. yine tarikatta bi konuda görmüştüm, iptvler genelde kötü çalışıyormuş, aslında iptv ile demek istediğim xiaomi mi box gibi Android kullanarak TV kanalları uygulamalarını kullanmak. Biraz baktım da birkaç uygulama vardı  ama ne kadar randumanlı çalışıyor bilmiyorum

ride or die..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

@rakkoc eyvallah hocam gerçekten güzel adammış. hocam o attığın TV tr'de yok muhtemelen zaten 15-20k görünüyor.

@weskeyy hocam peki hangi tvyi almıştın

Toshiba.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1372 Toplam Mesaj: 20
televizyon