Televizyon Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

led tv almayı düşünüyorum 32 - 40 inc arası  olabilir smart olayı kesinlikle olmalı ancak 3d gibi bir arayışım yok olmasada olur fiyat olarak 1500 ve civarina çıkabilirim bu arada smart tv konusunda en geniş uygulama içeriği samsung diye biliyorum ama yanlış mi bilmiyorum tavsiyeleriniz nelerdir tavsiye edebileceğiniz marka model alınabilecek firma  tavsiyeleriniz varmı

not: bu arada mobilden yazdigim için düzenleyemedim kusura bakmayın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

biz evde samsung kullanıoruz iyiydi.smart olmasını çok kullanmadık.youtube fln.onun dışında film izlerken tv-pc yapıp izliorduk

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Aynı başlık,aynı içerik ;

http://www.tahribat.com/Search.asp

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Smart tv'lerden bir cacık olmaz hocam. İnternet tarayıcıları vs kasıyor. Çin sitelerinden 50-60 liraya usb Android mini pc'ler var onlardan al olay tamam. Google Play emrine amade. :) Televizyon olarakta Samsung ve LG'den şaşma.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Smart tv'lerden bir cacık olmaz hocam. İnternet tarayıcıları vs kasıyor. Çin sitelerinden 50-60 liraya usb Android mini pc'ler var onlardan al olay tamam. Google Play emrine amade. :) Televizyon olarakta Samsung ve LG'den şaşma.

Samsung ve Lg, tv konusunda ucuz et misali piyasada yer kaplıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

senin tavsiyen ne olurdu ?

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    heisenberg bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

senin tavsiyen ne olurdu ?

Bu kullanım amacına göre değişen birşey. Oyun için mi, kendisine özel günde max 2-3 saat açık kalacak şekilde sinema-film izlemek için mi, yoksa gündelik kullanım (aile tv si) için mi onu öğrenmek lazım. Lg 3d olayında güzel, samsung smart tv de. Ama görüntü dersen ikisinin de iyi olan birkaç serisi var. Öncelikle ihtiyaçlarını çok iyi belirlemeli.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

şu smart led tv lerde internet ile ilgili bir faaliyet yapmak işkence hiç girme o işe.

amk adamlar özellik sunuyor. basıyorsun giiyorsun girene kadar kanser ediyor adamı. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

şu smart led tv lerde internet ile ilgili bir faaliyet yapmak işkence hiç girme o işe.

amk adamlar özellik sunuyor. basıyorsun giiyorsun girene kadar kanser ediyor adamı. 

Zaten istese de istemese de smart tv si olacak bunun. Smart özeliği olmayan tv kalmadı gibi birşey. Bi hevesle 2-3 ay kullanır sonra kolay kolay yüzüne bakmaz :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

+1

Tv alali 1 seneyi gecti, kumandadan smart tusuna 5 kere anca basmisimdir. Smart ozellik hepsinde var artik gerci. Ama gozunu boyamasin hocam smart filan.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Lg'nin joystick kumandası bile yeterli. 

Bozarsan yalnız 150 lira gibi bi fiyatı var.

2 yıldır salonda LG kullanıyorum.

3D ister istemez izliyosun. Samsung gözlüleri pilli ve ağır.

Lg gözlükleri ise çok hafif.Samsunga göre gözleri daha az yoruyor.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 1311 Toplam Mesaj: 12