folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Televizyon Tavsiyesi

Televizyon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

iyi akşamlar müridler. bi televizyon almayı düşünüyorum. atandığım yerde ev filan tuttum ben pc ile idare ediyorum zaten uzun yıllardır tv filan aramadım hiç ama bizimkiler gidip geliyor ve geldiklerinde tv olmadığı için acayip şekilde sıkılıyorlar. artık bi tv almak şart oldu.

ancak bu tv işlerinde çok cahilim. hangisi iyidir nedir özellikleri neye göre kıyaslanır hiç bi fikrim yok. bizimkiler anca haberler ve dizilieri izler. belki bir ihtimal ben bi ps3 alıp arada oyun atarım o kadar.

başta smart alayım neti bağlarım arada kurcalarım diye düşündüm ama biliyorum ki sıkılacam ve pc varken onunla uğraşmayacam o yüzden illa smart olsun diye bir düşüncem yok. ama 3d olursa güzel olur film filan izlerik zaman geçer. led, lcd, ips bilmem ne bi dünya detay geçiyor baktıkça beynim yandı. 

3d olan, içinde uydu alıcısı olan(birde uydu cihazıyla filan uğraşmıyım zaten çirkin duruyor) 120 ekran civarı bişi arıyorum özetle. fiyat olarak klasik bi memura göre birşey arıyorum. 1k-1.5k arası birşey tadından yenmez.

önerdiğiniz f/p ürünlerine açığım. çünkü tv vb. alırken deneyim çok önemli ve öyle bodoslama alınmıyor ne yazık ki.

edit(26/11(2015)

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-47pfk6309-12-47-in%C3%A7-119-cm-full-hd-led-tv-1120608.html

suna ne dersiniz acaba ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İçinde uydu alıcısı olan televizyonlar adamı fıtık eder. Marka farketmeksizin hepsi 2 saate anca kanal zaplıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Sinema salonundaki 3 boyutlu mevzusu evde olmuyor hocam. 

O yüzden smart olmayan bi led tv işini görür. LG markası da tercihin olsun.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

hocam smart istiyorsan webos işletim sistemli lglerden düşün, ayrıca şu 3d olayını bence hiç girme 2 defa ya izledim ya izlemedim çok gereksiz evde izlenmiyor.

Selam ve dua ile...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

philips 40PFK4100 tavsiyemdir, her türlü işini görür,

http://www.kliksa.com/urun/philips-40pfk410012-full-hd-led-tv/902466500?gclid=CIrs8OXumskCFYZAGwodT2AINQ&gclsrc=aw.ds

fiyat burda 1299 tl, 125 tl de chip para veriyor sana 1175 tl ye gelir fiyat süper ;)

dahili uydu alıcı var ama ektradan takarsın bişey olmaz.

tv dediğin tv olmalı, tamam smart 3d bilmem ne olabilir ama gerekli mi diye sormak lazım?

internet sürekli cebimizde, insanlar asosyalleşti iyice. ben fazla özelliğe gerek duymuyorum açıkçası. o yüzden her türlü işini görür.

fazla da vermeye gerek yok.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Konu başlığına baktım öyle girdim.

O kadar para verme hocam. Zaten pc başında olduğunu söylüyorsun. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Ben 3-4 ay önce aldım lg bi tv webos 2.0 lı smart olarak sadece youtube kullanıyorum cocukla sabah akşam pembe panter seyrediyoruz. Webos youtube konusunda baya iyi diğer yazılımları neredeyse hiç kullanmadım.  Tv Görüntü bakımından bence mükemmel.  Ama uydu sisteminin A.q.  3-4 ay olmasına rağmen 3-5 haber kanalı dışında  kanal dışında kanalları bile düzenlemedim iğrenç geçişleri var hatta hanımla kavga ettik "sen seyretmiyorsun diye düzeltmiyorsun" diyor. Halbuki iğrenç ve kullanışsız bir menüsü var elim düzenlemeye gitmiyor.    her çıkan güncellemeyi bi hevesle yüklüyorum gözle görülür çok bi fark olmuyor. Yakın zamanda muhtemelen tv nin arkasına takılan hd bi cihaz alıp kullanacağım hatta tavsiyesi olan varsa yazsın iyi olur.  Tv nin tam modeli de lg 50LF650V  imiş ben 2100 tl ye almıştım.  He bu arada 3d yi ilk aldığım zaman sadece bir kere denedim şimdi gözlükler bile nerde bilmiyorum sokayım tiridisine gözlükle tv mi seyredilir amk.  

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

şimdi hacı abiler özetle 3d işi bok iş aradığın tadı alamazsın ve dahili uydu alıcılı alırsan menü geçişleri beklemekten öldürür diyorsunuz sanırım ?

o zaman orta segment bir lg almak iş görecektir sanırım. 

ayrıca bu 3d işinden memnun olan yok mu ? yada smart olayından ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Smart ve 3d ilk bir ay seni heyecanlandırır.

Daha sonrasında varlığını bile farketmezsin.

Not: Kanal geçişlerine ve parlaklığa dikkat et. LG fiyat ve performans olarak iyidir. Bilgin olsun.

Bir akraba Philips'in bir modelinden aldı, resmen 8 saniye kanal geçiş süresi oluyor.

ontedi tarafından 19/Kas/15 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

dlna teknolojisi bence smarttan daha iyi. akıllı telefon veya tabletten film izlersin.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

valla yaklasık bi altı ay önce samsung aldım 127 ekran içinde smart 3 de falan yok yok yanı ama bi boka yaramıyor yanı arkadasın dedıgı gıbı ilk bir ay heyecanlandırır . benım heyecan bır hafta surmustu şimdi bırak 3 d yi tv bile seyretmıyorum . bende bekar tek yasıyorum onla vakıt gecırırım dıye almıstım hanı herseyı olsun dıyede sıkıyor bellı bır sure sonra. ha ben yatak odasına bır tane daha 106 filan almayı dusunuyorum konuyu bende takıp edeyım bakalım ama marka samsung olmalı .

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
Toplam Hit: 3019 Toplam Mesaj: 28
lcd tv lcd tv önerisi televizyon tavsiyesi