Televizyon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Hocalar merhabalar,

Yeni bir televizyon almaya karar verdim ama hangi marka alınır, nelere dikkat edilir ve nelerden uzak durulur pek bilmiyorum. Hem bu konu hakkında bilgilerinize ihtiyacım var hem de önerebileceğiniz televizyon tavsiyelerinize.

Kriterlerim şöyledir; 43" boyutunda ve 4k kalitede bir televizyon düşünüyorum. Fiyat bandı olarak 3300'ü geçmemesi taraftarıyım ama 100-200 lira gibi bi oynama varsa yine de düşünürüm. 

Aslında "Philips 43PUS6401" modelini beğendim fakat netten biraz araştırma yapınca kanal geçişlerinin yavaş, ön panelinde biraz kalitesiz olduğu söylenmekte. Ayrıca bu televizyon hakkında da fikirleriniz nelerdir. Teşekkürler şimdiden :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Paran olacak şöyle bir şey alacaksın :

https://www.youtube.com/watch?v=JJ5WP2BKigc

7.000 dolarcık.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/sony-kd-49xd7005b-4k-ultra-hd-led-tv-p-HBV000001ZZ88

Buna benzer tvler var DH de tv bölümüne bakman senin açından daha faydalı olacaktır.

qoqo tarafından 01/Eki/17 22:27 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu işi lg ve samsung yapıyor . bence onlara bak. 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Tahribatta defalarca yazdım niye kimse anlamıyor.

philips televizyondan uzaak durrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr almaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

philips alma philips alma philips alma.... git boğaz köprüsünden atla daha iyi.

git LG al beko al vestel al samsung al sony al. philips alma...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

@mkyb ahh o paranın gözü kör olsun hocam olsa neler alacağım :D

@qoqo önerdiğin televizyonun boyutu beni aşar hocam. Bi göz atacağım dh'ye teşekkürler.

@samaccc tamamdır hocam bakıcam ınlara da

@kaygusuz hocam o kadar mı kötü yaw philips :/ birkaç neden belirtebilir misin ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trubulans
    trubulans's avatar
    Erkek

Hocam bende yeni eve taşınırken alacaktım, araştırma yaptım ve sharp ve panasonic arasında kaldım, Sonra eniştem bana vestel marka 50 inç bir TV aldı hediye etti işimi gördü, Geçen hafta ekranda sorun oldu servisi aradım ve gelip adamlar TV aldı 10 gün içinde ise 4k yeni TV getirdiler, yerli malı diye vestel hep mesafeli bakardım kötü bilirdim lakin adamların on numara servis ağı var haklarını vermek lazım, Diğer markaların servis olayını bilmiyorum ama, 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam biraz inceleme yaptım sana en uygun TV budur :

http://www.hepsiburada.com/lg-43uh650v-43-109-ekran-4k-uydu-alicili-smart-webos-3-0-led-tv-p-EVTVLG43UH650V

Vatan Bilgisayar'da 2.400'e varmış yakında şubesi varsa teşhir ürünü vardır canlı görüntüsüne bi bak derim.

mkyb tarafından 01/Eki/17 22:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Philips alma kardeşim 42.. serili model var bundan 5 yıl önce 2300 tl vermiştim. Kendi uydusu kötü bana göre kanal geçişleri normal ama kanal listesi ile kullanınca gerçekten yavaş. Smart olayı bence çok kötü. İnternetide kullanırım fln diyorsan kesinlikle mouse kumandalı bir şey al lg dekiler gibi. Ama 43 serisinden sonra philips düzelti mi bilmiyorum. İyike garantiyi uzatmışım şuan durmadan garantiye yolluyorum 5 defa yollayınca yeni cihaz veriyorlarmış ama ben para iadesi almaya çalışacağım sen o kadar düşün yani.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

@trbulans sen bunu yazana kadar benimde vestele karşı bi önyargım vardı açıkcası, bi bakarım hocam vestelede o zaman. Sağolasın

@mkyb sadece netten bakıp karar vermem hocam mutlaka canlı bi izlerim. LG 43uf7787 modeli nasıldır sence ?

@CorretzA Philips'i hep iyi bilirdim hocam bu kadar kötü bilmiyordum. Geçmiş olsun umarım parayı alırsın geri.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PHİLİPS ALMA :)

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
Toplam Hit: 3173 Toplam Mesaj: 23
tavsiye televizyon