Temel Elektironik Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    arkadaşlar yarın temel elektrionik sınavı var ve ben hiç bişi bilmiyorum.bana gözlü devrelerle ilgili konu anlatımı veya örnek soru lazım?

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    ben hala gecemedim onu... alttan sorumlu ders olarak duruyo :) bu arada elektironik değil elektronik..:))

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sevmediğiniz,ilgilenmediğiniz bölümlere gidersiniz sonra işinizi kötü yaparsınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    işi iyi yapanların adını da kötüye çıkarırsınız

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    megep.meb.gov.tr den modülleri indirip çalış zaten onun dışında sormaz :Ç

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek

Emrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sevmediğiniz,ilgilenmediğiniz bölümlere gidersiniz sonra işinizi kötü yaparsınız.

yok hoca alakası yok...mesela ben yazılım okuyorum..tutmuş bana ilk senemde temel elektronik gösterio... kaldıki temel fln değil :) elektronik bölümüne uyguladıgı mufredatın aynısı...aynı kitapcıkları kullanıyoruz...sorun sistemde yani ;)  

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    IRF bunu yazdı:

Emrow bunu yazdı:

yok hoca alakası yok...mesela ben yazılım okuyorum..tutmuş bana ilk senemde temel elektronik gösterio... kaldıki temel fln değil :) elektronik bölümüne uyguladıgı mufredatın aynısı...aynı kitapcıkları kullanıyoruz...sorun sistemde yani ;)

hocam meslek lisesimi? bende meslek lisesiyim:((  

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

meslek lisesiyle alakası nedir. temel elektronik kolay bir ders bu kadar büyütmenizin hiç gereği yok.

hala o defter masanın gözünde durur benim. interneti bırakıp biraz çalışsanız geçersiniz. temel adı üstünde temeli öğrenemesseniz ileride şu nasıldı ya dersiniz.

direnç kondansatör diyot transistör led di 555 741 vs.

zor değil. çalışmadığınız için zorunuza geliyor. mesela bu akşam maç var ya dün maçı izledim çalışamadım diyceksiniz.:))

az okuyun direnç kodları 20 puan eder. bu ünivde bile sorulur yani :) farklı arayışlara girmemelisin. hoca ne yazdırdıysa aynısına örnek çöz formülleri ezberle.

http://img90.imageshack.us/img90/7145/19988407ng5.jpg direnç kodlarına bakın burdan gözatın biraz .

http://uploaded.to/?id=t0tsep 

indir bunu konuları çalış. en azından OHM kanunu bil. 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:

meslek lisesiyle alakası nedir. temel elektronik kolay bir ders bu kadar büyütmenizin hiç gereği yok.

hala o defter masanın gözünde durur benim. interneti bırakıp biraz çalışsanız geçersiniz. temel adı üstünde temeli öğrenemesseniz ileride şu nasıldı ya dersiniz.

direnç kondansatör diyot transistör led di 555 741 vs.

zor değil. çalışmadığınız için zorunuza geliyor. mesela bu akşam maç var ya dün maçı izledim çalışamadım diyceksiniz.:))

az okuyun direnç kodları 20 puan eder. bu ünivde bile sorulur yani :) farklı arayışlara girmemelisin. hoca ne yazdırdıysa aynısına örnek çöz formülleri ezberle.

http://img90.imageshack.us/img90/7145/19988407ng5.jpg direnç kodlarına bakın burdan gözatın biraz .

http://uploaded.to/?id=t0tsep

indir bunu konuları çalış. en azından OHM kanunu bil.

teşekkürler biraz olsun işime yarıyacak.Ben şu formüleri ezberlemekten bıktım:( 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

beyler ezber yapmayın bence başka türlü çalışma  şekli bulun kendinize :( amk fena koyuyor ezber yapma adama :D

kendimden biliyom :D

Boş İşler Uzmanı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

sen bana bilmediğin konuyu sole ben sana yardım ederim hiç kafanı yorma hallederiz

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
Toplam Hit: 6514 Toplam Mesaj: 17