folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Temel Elektronik Sorusu Ve Cevabı ??

Temel Elektronik Sorusu Ve Cevabı ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

emekli bilg. prog. ögrencisiyiz diye hala ögrenciligi süren ahbaplara yardimimiz dokunmasin mi kanka ?

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

Rmk bunu yazdı:
    -----------------------------

ne biliyim hocam dedimki ilgilenen yok silelim de veritabanı şişmesin =) meger meraklısı varmış
    nickneyime@ hala okuyonmu hoca =) güzel yazmışsın bi inceliycem kaydediyim de

:) okuyorum.alıyorum bu dönem mantık devre tasarımı dersini ,ders güzelde finalde hoca sıçırttırcağa benziyo :D

aslına bakarsan soru zor değil veya ben konuyu biliyorum :)

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Rmk bunu yazdı:

emekli bilg. prog. ögrencisiyiz diye hala ögrenciligi süren ahbaplara yardimimiz dokunmasin mi kanka ?

Haklısın kankam.... Bana ne zaman şarap gönderiyorsun? Ben senin kolileri hazırladım... Kitapları yerleştirdim...

Toplam Hit: 2423 Toplam Mesaj: 14