folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Temiz Çadır Kurmalık Tatil Yeri

Temiz Çadır Kurmalık Tatil Yeri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

Abiler hayatımın büyük bölümü alkolik bir biçimde bungolow ve çadırda kızlarla tatillerde geçti.
    Artık istemiyorum,çekemem rezillik.

Hayatının yarısını bu şekilde yasadiysan senin bize öneride bulunman gerekmiyor mu? Ya da alkolik olduğunuz için mi hatırlamakta güçlük çektiniz?

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Gümüldür orman kampı, hertürlü ihtiyacını giderirsin ucuz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Ballikayalar var kimse gelip rahatsiz etmez ama dus vs bulamazsin

Dus olsun ormanin yaninda denize girerim yakinlarda da bakkal filan olsun diyorsan igne ada. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

Abiler hayatımın büyük bölümü alkolik bir biçimde bungolow ve çadırda kızlarla tatillerde geçti.
    Artık istemiyorum,çekemem rezillik.

hayatının büyük bölümü çadırlarda geçen biri çadır kurmak için tavsiye mi istiyor?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

akyaka gökova

Günlük 3 liraya 2010 yılında elektrik alınabiliyordu. Çadır ücreti de öğrenciye 4 liraydı sanırım. Çam ormanlarının arasında harika bir yer. Mavi bayraklı denizi, koyları, çok güzel yer yav. Özledim mnski.

Edit: Ayrıca orda bungalow da var, yetmezmiş gibi karavan evler var, daha daha? pansiyonlar var sana bana? otel de var.

Biocyte tarafından 06/Haz/17 13:24 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TxT bunu yazdı

hocam 1-2 gün diyorsan istanbul - ankara - bursa ya ortalama 2,5 saat uzaklıkta  düzce de tesisimiz var buraya gelin ben size indirim de yaptırırım.  Nehir kenarında 1 gün kamp atarsınız ki zira kapalı tesis de var orada elektrik su internet vb şeylerden de faydalanırsınız ertesi gün de rafting yaparsınız 11 km lik nehir parkurundan sonra sıcak duş alabileceğiniz ayrı bir yerimiz var orada da duş işini çözersiniz aynı zamanda 2 gün boyunca keyifli güzel bir vakit geçirirsiniz tahribattan gelen çok arkadaş oldu beklerim. 

kamping alanımız 10.000 m² + yakacak odunu da biz temin ediyoruz millet etraftaki ağaçları yağmalamasın diye ayrıca kurumsal ilgilenenler varsa kurumsal firmalara yada gruplara da indirim yaptığımızdan mail adresinizi verirseniz detaylı tanıtım dosyasını gönderebilirim. 

adrenalinkamp.com 

https://www.instagram.com/adrenalinkamp/

https://www.facebook.com/adrenalinkamp/

gerçekten çok iyi. orhan hocam sağolsun çok yardımcı oluyor. gerek kahvaltı gerek yemeğiyle ilgi alaka müthiş. kamp dışında raftingi de süper :) tavsiye ederim

Sadelik demek güzellik demektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

takipteyim..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bolu yedigoller, dogasi ortami on numara. Ilk kampinizsa gece zaten donar ertesi gun bungalova gecersiniz.

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    izzmarit bunu yazdı

Bolu yedigoller, dogasi ortami on numara. Ilk kampinizsa gece zaten donar ertesi gun bungalova gecersiniz.

:)) Sen bir dahisin 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

1-2 ay sonra lazım olacak, çizik.

Toplam Hit: 4655 Toplam Mesaj: 32
tatil çadır genç sevgili