folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Temizlik Firma Scripti

Temizlik Firma Scripti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

temizlik firma scripti lazım arkadaşlar aşağıdaki linktekine   benzer bişey arıyorum ama bu bütçeçemi aşıyor 100 tl istiyorlar ücretsiz olursa sevinirim 

yada daha uygun bişey lütfen yardımlarınızı bekliyorum

http://ofisimo.com/demo/hd0134/

misafirdir ne kafirdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

kusra bakma ama sorcam bunu tutamıyorum kendimi : "temizlik firması scripti ne amk?"

çak bi wordpress teması gitsin, temizlik firması için ayrıca özel bişey yokki.google da temizlik diye aratıp bulduğun resimlerin güzellerinden çakarsın

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek
    kenankonak bunu yazdı

temizlik firma scripti lazım arkadaşlar aşağıdaki linktekine   benzer bişey arıyorum ama bu bütçeçemi aşıyor 100 tl istiyorlar ücretsiz olursa sevinirim 

yada daha uygun bişey lütfen yardımlarınızı bekliyorum

http://ofisimo.com/demo/hd0134/

verdiğin site zaten html gördüğüm kadarıyla. httract gibi programlarla siteyi tamamen çekebilirsin diye düşünüyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Hocam 100 liraya inan kılımı bile kıpırdatmam. Bıktım şu piyasadaki 50 liraya 100 liraya site yap diyen tiplerden ya. Bide adamlar özgün tasarım istiyor utanmadan. Ben yapmam ama illa yapacam diyorsan wp+tema ile 1-2 saate çıkarsın işin içinden çok fazla emek vermeden basit bişey. Ama uğraştıacak bişeyler varsa wp bile olsa 100 az hocam ciddiyim. Sektörün .mısına koyuldu zaten. Adam bi yazılım istiyor r10 da şöyle olacak böyle olacak cart olacak curt olacak. Tasarım şuna benzeyecek admin panelinden şunları yapabiliyim derken. Skypeda konuşuyoruz uzun uzun. Dedim heralde böyle detaylı bilgi verdiğine göre sektörün fiyatını biliyor. Normal bi insan sandım. Adam sonunda bi dedi 200 liraya yap diye. Aklımdaki fiyatı söyledim adama 1750 ne yapıyon sen bunu 100 liraya yapan adamlar var dedi. Senin dedim geçmişini sikerim git o adama yaptır ozaman yeter lan :D Vallahi bunaldım hacılar :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Hocam 100 liraya inan kılımı bile kıpırdatmam. Bıktım şu piyasadaki 50 liraya 100 liraya site yap diyen tiplerden ya. Bide adamlar özgün tasarım istiyor utanmadan. Ben yapmam ama illa yapacam diyorsan wp+tema ile 1-2 saate çıkarsın işin içinden çok fazla emek vermeden basit bişey. Ama uğraştıacak bişeyler varsa wp bile olsa 100 az hocam ciddiyim. Sektörün .mısına koyuldu zaten. Adam bi yazılım istiyor r10 da şöyle olacak böyle olacak cart olacak curt olacak. Tasarım şuna benzeyecek admin panelinden şunları yapabiliyim derken. Skypeda konuşuyoruz uzun uzun. Dedim heralde böyle detaylı bilgi verdiğine göre sektörün fiyatını biliyor. Normal bi insan sandım. Adam sonunda bi dedi 200 liraya yap diye. Aklımdaki fiyatı söyledim adama 1750 ne yapıyon sen bunu 100 liraya yapan adamlar var dedi. Senin dedim geçmişini sikerim git o adama yaptır ozaman yeter lan :D Vallahi bunaldım hacılar :D

hocam sana yap diyen oldumu elinde olupta paylaşmak isteyen yardımcı olmak isteyen arkadaşlara dedim

boş boş konuşuyorsun

misafirdir ne kafirdir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

+++++1 

nerde ne kdr varsa ölücü ... :)) 

Adam 100 liraya sanal pos etegrasyonlu eticaret istiyor hazır da değil yaz diyor birde yetmiyor kaynak kodlarıda istiyor :)))) 

I Love Software , Software is a life...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

hocam demo sitede yazıları çıkarsan temizlik firması scripti olduğunu nasıl anlıcaz??

adam basitçe yapmış işte 

@mrkps tamamen haklı bence..ben de olsam böyle yapardım..

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    kenankonak bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

hocam sana yap diyen oldumu elinde olupta paylaşmak isteyen yardımcı olmak isteyen arkadaşlara dedim

boş boş konuşuyorsun

Üstüne alınmanı gerektirecek bişey demedim. Fikir verdim. Hatta dahada ileri giderek tema kaynağımı da söyliyim sana hocam. http://scriptmafia.org/ themeforestteki temaların çoğu burda vardır. Wp yerine joomla da tercih edebilirsin. Seçim senin yani hocam. Ama baştan söyliyim httrackle çekip html sayfalarını tek tek düzenlemek zulüm olur. Denediğim için biliyorum.

Hatta ve hatta dahada da ileri giderek bu tasarımı bi yerden hatırladığım aklıma geldi :) Daha önce kullanmıştım kendisini :D Asp olarak kodlanmış hali mevcut elimde :D

http://test.cemcivelek.com - Klasik Asp + Access Db (Eski bir tasarımdır Access kullanarak kodlamıştım üç beş bişey ateşlersen verebilirim sana :D )

Eğer dersenki bana php lazım beleş olsun dersen şöyle birşeyimiz var :D http://scriptmafia.org/templates/102467-themeforest-freely-premium-wordpress-theme-v116.html Bu da wp tema olarak.

Make your choice.. Balığı kasa kasa önüne döktüm hocam daha ne yapayım :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 2100 Toplam Mesaj: 8