folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tercih Yapacak Olan Gençler !

Tercih Yapacak Olan Gençler !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    Kreston sana bi tavsiye;rehberlikçi ol abi...Ben seneye sınava girecem bu motivasyon iyi geldi...Arada bi sen müritleri gazla da kimse çalışmayı bırakmasın...Hedefi olmayanın ta a.q!!!

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Şimdi arkadaşlar öncelikle ÖSS herşey demek değil. ÖSS sizin hayata iyi bir başlangıç yapmanıza lazım okadar. Üniversiteyede gittiğinizde anlayacaksınızki size tek lazım gelen diploma. Gerisi size kalmış. Üniye gidip 4-5 sene okuyup bir zik olamamaış tonla adam görüyorum. Ama bu adamların diplomaları var ve bu her zaman onlar için bir avantaj olacaktır. Bir sene dişinizi sıkın adam gibi çalışın. Bir yere kapak atın gerisi kendiliğinden gelecektir.

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcoWith
    EcoWith's avatar
    Erkek
    SÖYLEDİKLERİNİZ DOĞRU DA BABALAR.. ÖNEMLİ OLAN SÖYLENENLERİ İCRAATA DÖKMEK. BİZİM MİLLET OLARAK EKSİKLİĞİMİZ BU ZATEN LAF VAR AMA İCRAAT YOK. NEYSE HAYIRLISI BENDE 280 ALDIM BAKALIM NAPCAZ. SELAMETLE HEPİNİZE....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deepurple
    deepurple's avatar
    Erkek
    Öss zamanı saat 5 yatıp 6'tıda kalkı arkadaşı aldım sınava gittik uzaktı biraz sınav yeri... ilk sözel bölümü çözüp yattım adamuyandırdı okuldan 9 dersten sorumluluğum var :)

185.970 aldım okul ile 56 puan verioyo bununla bişey olmicağını biliyorum en fazla çırnakta 2 senelik okurum :)

hiç ders çalışmadan öss yarıda yatarak ben eger barajı gectiysem çalışmasam daha iyi yerlere geleceğimi biliyorum o yüzden bu sene gitmicem. Dershaneye gidip çalışcam kesin kafaya koydum daha iyi puan alıp istediğim yere gidecem :)

Rock ın Rock
Toplam Hit: 2037 Toplam Mesaj: 15