folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tercihlere 1 Hafta Kaldı Yardım....

Tercihlere 1 Hafta Kaldı Yardım....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    -----------------------------

atakan21 bunu yazdı:

Dostum ablam tıpta okuyor dayımda doktor annem hemşire babam sağlık memuru yani tıpın herşeyini anlatırım sana ama ben odtüyü iştiyorum elektrik elektroniği kısmet olursa.Tıp okumak okurken beziyorsun ablamdan biliyorum gereksiz birşürü ders var ama 4.sınıfta stajza baslıyon ve değişik insanlarla tanısıyon. hocam bide doktor oldun tusa girdin kazandın bi cerrah oldun girelsin hastalarına bakarsın 9-4 mesaisi yaparsın hayat sartların üşt düzey olur 1 ay izin alırsın gidersin bodruma tatilini yaparsın. ha bide benim gibi cocukken eline 2 küçük araba lastiği alıp motor takmaya çalısan biri niye tıbbı okusun gider odtüde robot yaparım ben odtüyü araştırıyorum okuyanları hayatlarını okuyom bilgisayar mühendisliğinde okuyan 3.sınıfta işe baslıyor intel her sene 12 öğrenciyi alıyor eğiteme bunlarıda değerlendir her ders sınav ingilizce ama onuda söleyim ha sende malatyalısın bende malatyalarım hemşerimsin eğer mühendislik ve doktorlukta kaldırsan git ege tıp oku egenin havası baskadır ablamlardan biliyorum arkadaslarında felan :) abicim bende 1 yaş büyüksün git tıp oku ilk 3 sınıfta bırakmazsan 4.sınıftan sonra bırakmazsın :) 

o değil de senin Türkçe öğretmenin kim be hocam :(

sorma gitsin 3.sınıfa kadar hocam olmadı dikkat dağınıklığı var su yazıyı 2 dk aklımda kurdum 20 dk yazdım yazıya dökemem anlattıklarımı :) zaten bazı harfleri sölemediğim içinde bazı kelimerini sölediğim gibi yazıyom sana zahmet anladıysan sunu çevirde galibanlar sevinsin

Mesaj 28 Temmuz 2012 (Cumartesi) Saat: 03:16'da atakan21 tarafından düzenlendi.

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

o kadar puan yapsam hiç düşünmem galatasaray siyaset'i yazarım arkasına da ankara siyaset 2 tercih yeter de artar bile hey gidi hey..

Allah Türktür.
Toplam Hit: 2038 Toplam Mesaj: 23