Terlikli Hayalet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı

Geçtiğini şüphelendiğin yere ve bulunduğun yere kaplara sirke dök öyle kalsın, 3 harfli vs ise gelmez. 

Yaaa hacı sdfasdfasdfasdfdf yarıldım amk :D

Baturay hocam ciddi ciddi terlik sesi çıkarıp insanları korkutan bir hayaletin varlığını internetten mi araştırdın :D:D:D

olay şundan ibaret: mustafa abin birileriyle anlaşıp sana şaka yapmış görünen o ki şakayı açıklamaya niyetleri yok, sen altına sıçana kadar da sürdürecekler:) "terlik sesi duydum" demesi falan hep planın parçası. Ben senin yerinde olsam onları ava giderken avlardım offf çok güzel fırsat var ya :)

Nöbete giderken bir yerden kömür tozu bul veya siyah toz olsun. Mezarlığa giden yoldaki tabelaların önünden başla senin kulübeye kadar drift izleri çiz. Düz değil de kavisli çizgiler olsun.

Mustafa veya seninle sürekli muhabbette olan (durup dururken yanına gelen birileri falan) biriyle konuşurken başla sallamaya : motosiklet sesi duyduyorsun dışarı çıkıp bakıyorsun ki hiçbirşey yok ! ama motor sesi devam ediyor ve aynı anda asfalttan dumanlar çıkıyor ve yanık lastik kokusu alıyorsun ve dayanamayıp kulübeye kaçıyorsun veya uykusuz olduğunu hayal gördüğünü düşünüp yüzünü yıkamaya gidiyorsun. Geldiğince motosiklet sesleri kesilmiş oluyor ancak asfaltta tekerlek izleri duruyor ! 

İlla ki gidip izlere bakmak isteyecekler işte o zaman sana şaka yapan her kimse yüzünde anlık bir beyazlama olacaktır :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    KasiRGamsi bunu yazdı

Geçtiğini şüphelendiğin yere ve bulunduğun yere kaplara sirke dök öyle kalsın, 3 harfli vs ise gelmez. 

Baturay hocam ciddi ciddi terlik sesi çıkarıp insanları korkutan bir hayaletin varlığını internetten mi araştırdın :D:D:D

olay şundan ibaret: mustafa abin birileriyle anlaşıp sana şaka yapmış görünen o ki şakayı açıklamaya niyetleri yok, sen altına sıçana kadar da sürdürecekler:) "terlik sesi duydum" demesi falan hep planın parçası. Ben senin yerinde olsam onları ava giderken avlardım offf çok güzel fırsat var ya :)

Nöbete giderken bir yerden kömür tozu bul veya siyah toz olsun. Mezarlığa giden yoldaki tabelaların önünden başla senin kulübeye kadar drift izleri çiz. Düz değil de kavisli çizgiler olsun.

Mustafa veya seninle sürekli muhabbette olan (durup dururken yanına gelen birileri falan) biriyle konuşurken başla sallamaya : motosiklet sesi duyduyorsun dışarı çıkıp bakıyorsun ki hiçbirşey yok ! ama motor sesi devam ediyor ve aynı anda asfalttan dumanlar çıkıyor ve yanık lastik kokusu alıyorsun ve dayanamayıp kulübeye kaçıyorsun veya uykusuz olduğunu hayal gördüğünü düşünüp yüzünü yıkamaya gidiyorsun. Geldiğince motosiklet sesleri kesilmiş oluyor ancak asfaltta tekerlek izleri duruyor ! 

İlla ki gidip izlere bakmak isteyecekler işte o zaman sana şaka yapan her kimse yüzünde anlık bir beyazlama olacaktır :D

3 harfli musallat olmuş çoğu kişi bunu uygulamiş benden söylemesi ister yapsın ister yapmasin :)

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hadi atayizler bunu da aciklayin.

Hocam bence de sana şaka yapmışlar.

Bizim millet şaka adı altında saçma salak şeyler yapıyorlar. 

Ama hikaye hoşuma gitti ha :))

Issiz bir yerde ortaya çıkan hayalet vuuuuv

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Varsayalım ki doğru ne zararı var bırak geçsin.San ki seni yok etmeye gelmiş gibi telaş ediyorsun.

bence beynin oyun oynuyor.

ya da başka bir ses duyuluyor sen onu terlik sesi diye yorumluyorsun.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Kedidir kedi :)

KasiRGamsi tarafından 13/Eyl/16 09:34 tarihinde düzenlenmiştir

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

hayatta böyle şeyler hep olsa keşke. herşey çok sıradan mk.

SENAR1ST tarafından 13/Eyl/16 09:42 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Beyin oynar böyle oyunlar bizim evin önünde de mezarlık var ve sürekli bebek ağlama sesi geliyordu 2-3 kere olunca atlayıp girdim mezarlığa bi süre sonra minnak kedi olduğunu farkettim. Yorma kafanı ne işin olur hayaletle falan :)

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    KasiRGamsi bunu yazdı

3 harfli musallat olmuş çoğu kişi bunu uygulamiş benden söylemesi ister yapsın ister yapmasin :)

Troll müsün nesin anlamadım hocam bi git allasen :D Cinlerin dıbına koyim bana niye gelip musallat olmuyorlar.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

oradaki birşey terlik sesi çıkartıyordur.  sondaj borusu elektrik rölesi filan.

gece karanlıkta her ses net duyuluyor zaten. üstüne korku da eklenince kafandan kurguluyorsun.

çoooook eskiden bir komşu kendini camdan dışarı atmıştı. polis mahalle sakini kim varsa çağırmıştı.

içeride cap cap cap diye bir yalın ayak yürüme sesi var diyordu kadın. içeride gece birileri geziyor ama kimse göremiyorum diye kafayı sıyırmıştı. (haftalardır bu ses onu korkutuyormuş)

komşuları bizde sizinle yatalım bizde duyalım sesi demişler sağolsunlar. yatmışlar gece bakmışlar gerçektende o ses. tabi mantıklı bir açıklama bekleyen diğer komşular sesi incelemişler.

bacadan gelen yağmur suyu poşete çarparak yürüme sesi çıkrıyormuş. suda üzerinden kayarken tuhaf ses çıkarıyormuş.

komşuları sayesinde kadın deli olmaktan kurtulmuştu.

velahıslı kelam arada o terlik sesini çıkartna birşey vardır. az da olsa sesi geldiğinde yakınında hissediyorsundur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Hocam köpekler salınık mı değilse sal ,, sesin geldiği noktaya doğru hareketlenip havlayarak takip eder diye düşünüyorum 

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 3662 Toplam Mesaj: 34
ruh hayalet hayal