folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Terör Örgütü Öğretmenlere Saldırmaya Başladı

Terör Örgütü Öğretmenlere Saldırmaya Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adigestorm
    adigestorm's avatar
    Erkek

Halk yardım ediyo dediğiniz kimler onu bi bilsem cizrede silopide uluderede licede yüksekovada bi halk varda bunlara yardım ediyomu sanıyosunuz. Gitmeden yaşamadan yorum yaparken böyle söylemek geliyo içinizden sanırım haklısınız. Ama oralarda yardım edenler ve edilenler diye ikiye ayıracağımız gruplar yok. Konuyu açan arkadaşımızda dahil birsürü kişi vardır oralarda yaşayan gören bilen şahit olanlardan dinleyin. Sabah gözünün içine bakan akşam gözünü çıkarmaya çalışır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

adigestorm bunu yazdı:
    -----------------------------

Halk yardım ediyo dediğiniz kimler onu bi bilsem cizrede silopide uluderede licede yüksekovada bi halk varda bunlara yardım ediyomu sanıyosunuz. Gitmeden yaşamadan yorum yaparken böyle söylemek geliyo içinizden sanırım haklısınız. Ama oralarda yardım edenler ve edilenler diye ikiye ayıracağımız gruplar yok. Konuyu açan arkadaşımızda dahil birsürü kişi vardır oralarda yaşayan gören bilen şahit olanlardan dinleyin. Sabah gözünün içine bakan akşam gözünü çıkarmaya çalışır.

-----------------------------

hocam yakalanan adamlar var adam gündüz eylem yapıyor gece gidiyo evine yatıyor kendi anlatıyor adam bunu , bunun komşuları ailesi akrabaları hepsi biliyor böyle olduğunu ama polise , askere bildirmiyor bu durumda adam bölgede istediği gibi at koşturuyor.Halk bunlara yardım ediyor mu sanıyosunuz diyorsun köylerde apo , pkk posterleriyle dolaşanlar kim uzaydan mı geliyor ? şehirde türk bayraklarını yakanlar polis taşlayanlar bunlar kim ? sivil halk değil mi bunlar ? ha içlerinde yardım etmeyenlerde vardır ama böyle durumlarda kurunun yanında yaşta yanar kusura bakmasınlar.trakya'da niye kimse devlete sövmüyor çünkü sen trakya'da böyle bir şey yapmaya kalksan anca cesedin çıkar ordan oradaki insanlar bunu kaldırmaz ve desteklemez ama silopi'de orda burda bunlar oluyorsa demek ki içeride de dağdakiler kadar destek var.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canocan
    canocan's avatar
    Erkek

Ögretmenlere saldırının altında Duran Kalkan'ın hedef göstermesi var. "madem anadilde egitim yaptırılmıyor, bundan sonra kendi egitimimizi kendimiz yapacagız, bu bazı şehirlerde yüzde otuz, bazı şehirlerde yüzde elli, bazı şehirlerde yüzde yetmiş gerçekleştirilir ama buna başlayacagız" anlamında direktifte bulundu. Bu nedenle doguya giden ögretmenler geri çevrilmeye çalışılıyor. Umarım öldürülenler olmaz. 90.lı yıllarda 2 ögretmene önce tecavüz edip sonra öldürmüşlerdi. En kötüsü buraya gidenler zor koşullarda okuyan dar gelirli aile çocukları. Zengin çocugu zaten gitmez. Gerçekten kötü bir durum. Öbür taraftan "kürdistan" dedikleri yerde taş çatlasa 3 milyon kürt vardır. 15-20 milyonu batıda, Nüfüsün böyle dagıldıgı bir ülkede neyin sınırlarını ayırmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Ulusal sol'un dedigi gibi yarın Aydın, İstanbul, İzmir de bizim diyecekler. Olayların çıktıgı Siirtli Zeytinburnu BDP yöneticisinin "İstanbuldan başka gidebilecegim yerim yok" lafı basit bir laf degil. Eninde sonunda topyekün bir şeyler olacak. Önü alınmazsa zaman içerisinde Önasya da Türk Varlıgı bitecek. Kısacası bunu belirli bir bölgeye özel görmeyin hatadır.

Kamyondan düşmüş içi geçgin karpuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Yardım etmeyen koyler farklı koyler hocam bana sakın o taraflarda zorla gelıp evden cocuk kacırıyorlar yardım etmessen vuruyorlar yok kotu gozle bakıyorlar ınsanlarda zor durumda ayagı anlatmayın gıttımde gordumde . 

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 2151 Toplam Mesaj: 15