folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Teröre Msn"De Güllü Tepki!

Teröre Msn"De Güllü Tepki!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    "Teröre MSN'de güllü tepki
    07 Haziran 2007 Perşembe 16:57

Türkiye teröre duyduğu tepki ile ayakta. Kimileri şehit cenazesinde haykırıyor bu tepkiyi, kimi de sessizce lanet ediyor kan dökenlere...

Şimdi o sessiz çoğunluk bir gül ile tepkisini ortaya koyuyor. MSN'de nicklerin başına kondurulan güllerin bir anlamı var.

"Sende teröre tepkini göster" diyenler bu "gül"lü protestoya çağırıyor herkesi... Şöyle diyorlar www.tamyeri.net adresinde;

"Tunceli'de Şehit olan kardeşlerimiz için millet olarak hep beraber sesimizi duyuralım. Tandoğan'da, Çağlayan'da gösterdiğimiz gücü onlar için de gösterelim. Biz solan gül değil, gül koyalım nicklerimizin başına. Artık Güllerimiz Solmasın. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE""

alıntı: www.internethaber.com

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek

ben de diyorum msn de millet niye gül koymuş

:) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    ben de koydum. hepimiz koyalım arkadaşlar.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    (W)

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meta
    meta's avatar
    Erkek
    nothing bunu yazdı:
    -----------------------------

ben de diyorum msn de millet niye gül koymuş

:)

-----------------------------

nothing palmiye değil gül koycan kaldır o palmiyeyi :) 

ben......sen...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

allah o teroründe teröristinde belasını versin akıttıkları kanlar tum teroristere haram olsun bizim sehitlerimizin kanları haram zıkkım olsun o teroristlere ve yandaslarına (amerika vb pustlara)

sehitlerimize 1 gul değil bin gul feda

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Bu zımbırtıları çıkaranlar gerçek hayatla sanal hayatı karıştıran insanlar.Böyle tepkimi olur bu nasıl bir ses duyurma yöntemi ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

msne koyulan gülle teröre karşı duruş arasındaki bağlantıyı ancak biz kurabilirdik.tebrik ediyorum.

... sorcerer & musket ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek

şehid anası derki : ağlamayacagım, gururluyum. ağlayıpta o köpekleri sevindirmeyeceğim.

Bizim yaptıgımıza bakın

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

sıcacık sandalyelerimizde oturup bi yandan sigara tüttürüp bi yandan bişeler atıştırıp bi yandan msn de geyik yaparken oraya koyulan bi gülle olmuyo bu işler.

ayrıca birinci posttaki o malum site adresini de lütfen editleyiniz, fırsatçı ibnelere prim yaptırmayalım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

şimdi msnde gül koydum diye pkklı köpekler seviniyorsa mitingler oldu diye başbakan falan sevinmesi lazım.İkiside bir karşı koyma, tepki gösterme.İkiside belirli kesimler için yapıldı.O zaman sevinecekler varsa iki taraftada olur.

Haklısınız günümüzün büyük kısmının aldığı internete tepkimizi sadece sabrımız taşıyor x şehir diye başlıklarla belirtip bakıcaz değil mi?Pkkyı lanetlemek için mitingler yapalım yoo ama ordada pkklılar sevinir tabi tabi.

Mitinglerde neden korkuyorlar tek yürek tek bilek kısaca birbirimizle bütün olduğumuz için.

İsteyen istediğini desin bugun msne gül koyarım yarın gidip mitinglere katılıp kahrolsun pkk diye bağrırım.Öbürgün bizzat ben bir miting yaparım.

İŞte seçmen böyle seçmen olur.Biz halksak bir şeyleri beyenmediğimizde tepkimizi koyacağız.Fakat sadece tepki dğeil direticez olana kadar.

1 yaşındaki kıza tecavuz etti sonra adam elini kolunu sallayarak dışarda dolaştı.Bu mu adalet deyip toplansaydık ona göre bir yasa çıkarttıra bilseydik bir daha aynı şeyler gelmezdi başımıza.

Yada hırsıza tecavuzcuye karşı 3 yıla itiraz etseydik bir daha yapamazlardı.Fakat bunlarada birileri bir kılıf bulup Türkiye yi bölmek istiyor yada siyasi diyecekti.Desinler yeter ki halkın istediği olsun.

Toplam Hit: 3160 Toplam Mesaj: 24