folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Terrier Köpeği Temizleme - Adana Mersin

Terrier Köpeği Temizleme - Adana Mersin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    kovboy287 bunu yazdı

adanada bi veteriner var böyle ben kopeğimin herşeyini ona yaptırıyorum bilgileri pmledim bi ara yarın konuş istersen

Sağolasın hocam. Oraya götürüp bilgi edeneceğim. Keşke daha önce açsaydım konuyu aşısını da gider oraya vurdurur konuşurdum.

bek0 bunu yazdı

sedapet diye bi ilaç var al onu ağızdan az miktarda ver sersemler zaten . eğer ağızdan veremem dersen şuruplar var pasiflora bi tatlı kaşıgı ver yemeğine sonra al makası kes hayvanı güzelcene 

kovboy287  hocanın dediği yere götürüp bir bilgi edineceğim hocam. Orada temizletirim söylediğin ilacıda sorarım. Eğer olur o ilaç ile sende yapabilirsin derse diğer traşı makine ile o şekilde kendim yaparım. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

http://www.petalisveris.com.tr/pinfo.asp?pid=6670

tavsiye ederim zira ben cockerımı kırparken bunu kullandım gayet de iyi geçti :)

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    VideoJockey bunu yazdı

http://www.petalisveris.com.tr/pinfo.asp?pid=6670

tavsiye ederim zira ben cockerımı kırparken bunu kullandım gayet de iyi geçti :)

Sağolasın hocam. Bir mürid bir veterinere yönlendirdi. Diğer hafta gittiğinde uygun bir ilaçda alacağı  sakinleştirme için. Baktım duruyor kendim evde yaparım.  

O değil cocker da iyi köpekmiş. Bana hediye geldi küçüçük terrier büyümüyor ibne :D Eğitmek istiyorum ama yerinde durmuyor ancak yemek verirken yat derim 3 saniye yatar geri kalkar :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Bizde de var terrier amına koduğum köpeğinin tüylerini keseyim dedim elimi ısırdı geçen sene :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Bizde de var terrier amına koduğum köpeğinin tüylerini keseyim dedim elimi ısırdı geçen sene :D

Hocam tüm terrierler böylemi bilmiyorum da durmuyor yerinde ya. Isırmayı ben almadan önce oyun diye öğretmişler ısırmaya çalışıyor ama beceremiyor :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

Hocam tüm terrierler böylemi bilmiyorum da durmuyor yerinde ya. Isırmayı ben almadan önce oyun diye öğretmişler ısırmaya çalışıyor ama beceremiyor :D 

Benimkisi bi soktu dişleri benim elime :D

Tokadı vurdum öyle bıraktı gittim nolur nolmaz diye aşı olmaya sonra :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

büyük kedi çantaları var onlardan alıyorsun, iyice şampuanlayıp kutuya koyuyosun, veriyosun ılık suyu, bunlar yıkandımı çok acıkır ve uykuları gelir, suyu verirken sakinleşmesini bekleme havlayacak ağlayacak skine takma sen. en son noktada artık ananı bacını tamam lanet olsun moduna girip put gibi duracak mevcut kokudan kurtuldun şimdi şimdi ikinci kademeye geç mamasına 1 adet 100mg cedrina atıyorsun ve uyuduğunda traş makinesini alıp girişiyorsun olay bu kadar basit. uyanır da ısırırsa helal olsun.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

büyük kedi çantaları var onlardan alıyorsun, iyice şampuanlayıp kutuya koyuyosun, veriyosun ılık suyu, bunlar yıkandımı çok acıkır ve uykuları gelir, suyu verirken sakinleşmesini bekleme havlayacak ağlayacak skine takma sen. en son noktada artık ananı bacını tamam lanet olsun moduna girip put gibi duracak mevcut kokudan kurtuldun şimdi şimdi ikinci kademeye geç mamasına 1 adet 100mg cedrina atıyorsun ve uyuduğunda traş makinesini alıp girişiyorsun olay bu kadar basit. uyanır da ısırırsa helal olsun.

Oha yazık hayvana hocam ya. O dediğin ilaç tamamen uyutuyor mu köpeği? Ve fiyatı ne kadar biliyor musun?  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

Bidaha zikseler ellemem. Gezsin öyle. :D

Yada bizimkiler veterinere götürücekti en son.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Veteriner eczaneleri olur ya hani oralardan "ketamin" alırsın normal bi eczneden de enjektör alırsın gugul amcaya da köpeklere ne kadar doz verildiğini sorarsın ohhh miss veteriner parasından da kurtulursun

DadasAdam tarafından 03/Şub/13 12:43 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 4693 Toplam Mesaj: 38