folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Tesla Haarp Ve Illuminati Üzerine ( Magnetometre )

Tesla Haarp Ve Illuminati Üzerine ( Magnetometre )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Arkadaşlar facebooktaki Deşifre sayfasında denk geldi elemanlar grup kurmuşlar..

Yahu bu manyetometre yine kaynamaya başladı kütahya depreminin arefesine baktım tarihi yazıp hakkaten bi parlama var ve şimdi de bi hareketlenme başladı..

Yazıyı okuyun yorumlarınızı bekliyorum

Tesla, HAARP ve Illuminati

Öncelikle isterseniz Nicola Tesla hakkında biraz bilgi verelim,kendisi Mucit, bir fizikçidir ve elektrofizik uzmanıdır. Lakabı 'elektrotanrı'dır. Aslında dünyadaki bilim ve teknoloji yapısını tam anlamıyla 'kökünden' değiştirebilecek birçok 'kullanılan ve kullanılmayan' deneye/buluşa da imza atmasına rağmen, ders kitaplarında adı nadiren geçer.(wikipedia) ve  bu yazıyı okuyan bir çok insan belkide adını ilk defa duymuştur.Bunun sebebini illuminatiden haberdarsanız ve bu yazıyı sonuna kadar okursanız zaten anlarsınız.Florasan lambayı,neon ışıklarını,radarın temellerini,hız ölçerlerini,elektron mikroskobunu,elektrodalga fırını ve neon ışıklarınıda Tesla’nın icat ettiğini bilen insan sayısı sınırlıdır.

Biz bu yazımızda yazıyı fazla uzatmamak için Tesla hakkında farklı kaynaklardan bilgi edinmeyi size bırakıyoruz,Zira biz bu yazımızda onun İyonesfer çalışmalarını konu alacağız.Edison ile arasındaki münasebetlerede girmeyeceğim fakat sadece şunu söylemek istiyorum ki terazinin bir kefesine Tesla'yı koysanız diğer kefesene 50 tane Edison koymalısnız ki denge sağlanabilsin,bunu araştırdığınızda zaten göreceksiniz.Tesla atmosferin katmanlarından biri olan iyonesferin insanlığın yararına kullanılabileceğini söylemiş ve bunu ispatlamıştır.İyonesferin Teslayı ilgilendiren en önemli özelliği elektrik enerjisinin  radyo, ses ve elektromanyetik dalgaların kablosuz olarak çok uzak bir noktadan başka bir noktaya taşıyabilmesidir.Tesla mucizevi bir şekilde adeta insanlığın yararı için var olan iyonesferi kullanma girişimlerine devam eder.İyonesfer vasıtasıyla bugünkü kablusuz iletişim teknoloji şöyle dursun hatta fay hatlarını faaliyete geçirmenin hatta dünyayı ikiye bölmenin mümkün olduğunu söyler .Bunun üzerine bir deney yapar ve projesini uygulamaya koyduğunda Manhattan’da camları kırılmadık tek bina kalmaz,tüm şehir sallanır.Bu ise yıllar sonra bir luciferian ailenin kontrolündeki çalışmalar ile bir ölüm silahına dönüşecektir ve bunu iddia edenler ise yine komplocu olarak itham edilecek ve bakın enterasan bir komplo teorisi olarak daha gibi tavırlarla karşılaşacaktır.

HAARP PROJESİ işte teslanın bu çalışmalarından yola çıkılarak belkide günümüzde kat be kat geliştirilerek oluşturulmuştur.

Ve  yıllar sonra Tesla New York’ta bir otel odasında beş parasız bir şekilde ölü bulundu.Muhtemelen bilmediğimiz bunlara ilaveten gizli kalmış yaptırımlara maruz kaldı ve ömrünün son 30 yılında geçirdiği maddi sıkıntılar ve ruhsal deprosyanlar sebebiyle sadece birkaç patent alabildi.

Tesla’nın iyonesfer üzerinde yaptığı çalışmalar ikinci dünya savaşından sonra titizlikle sürdürüldü ve 1993 yılında Alaska Üniversitesi tarafından HAARP projesi resmen yürürlüğe kondu.HAARP’ın görünürdeki faaliyetleri iyonosferin faaliyetlerini ve özelliklerini araştırmaktır..mı acaba?

Tesla’nın iyonesferi kullanarak Manhattan’ı sarstığından söz etmiştik ve birde yıllarca  üzerinde çalışılarak geliştirilen HAARP projesi ile neler yapılabileceğini tahmin etmek zor değil.

İklimleri etkilemek,suni depremler kasırgalar oluşturabilmek mümkün mü?Buraya tıklayarak,Haarp’ın resmi sitesinden indüksiyon data manyetometresinin data bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.Linke tıkladığınızda bulunduğunuz günün tarihine götürecektir sizi,şimdi rastgele tarih seçerek o tarihlere ait verileri sunalım sizlere.Verilen link üzerinden tarihleri girerek bu verilerin aynılarına sizde ulaşabilirsiniz.Bu arada aklınızda bulunsun her deprem Haarp’ın ürünü değildir.

7-9 mayıs 2011

Ratgele Bir tarih daha 6 mart 2008

Şimdi Bunları aklınızda bir fikir oluşsun diye verdim.

Hakkında en çok spekülasyon üretilen depremler son Japonya depremi, geçen seneki Haiti depremi ve tabi ki Gölcük merkezli 17 Ağustos depremiydi. Benim aklıma bunlar geldi, şimdi deprem tarihlerine yakın günlerde ve deprem günlerinde nasıl etkileşim göstermiş, ne yoğunlukta kullanılmış olduğuna bakalım.

9.0 büyüklüğündeki Japonya depremi 11 martta olmuştu değil mi? 9 martta ise 7.2 büyüklüğündeki öncü deprem gerçekleşmişti.O halde 9 Mart'ın bikaç gün öncesinden başlayalım bakmaya. 

İlk depremden 3 gün önce, 6 Mart 2011,sıradan bir ölçüm

İlk depremden 2 gün önce, 7 Mart 2011,yine bir hareketlilik yok

İlk depremden 1 gün önce, 8 Mart 2011, sonlardaki hareketliliğe dikkat edin,birazdan anlayacaksınız.

Öncü depremin gerçekleştiği gün 9 Mart 2011

Ana depremden 1 gün önce, 10 Mart 2011

Deprem günü 11 Mart 2011. Sabah 10'dan ve akşam 10'dan sonra birer çizgiyle ayrılmış gibi dinginleşmeye başlıyor.

Depremden sonra, 12 Mart 2011. Her şey normale döndü.

İsterseniz 13 Mart'a, 14 Mart'a  da bakın, onlar da son görüntüdeki gibi normal grafikler.

Şimdide Haiti depremine de bakalım.

3 gün önce, 9 Ocak 2010, sorun yok.

2 gün önce, 10 Ocak 2010. Saat 4'ten sonra hareketlenmeler başlıyor.

1 gün önce, 11 Ocak 2010,hareketlenmeler artıyor.

Deprem günü, 12 Ocak 2010. Japonya depremindeki gibi deprem günü seyir normale dönmeye başlıyor.

Depremden sonra, 13 Ocak 2010. Yine her şey normale döndü.

Bazı iddialara göre 1995 Kobe depremi, bazı iddialara göre ise 17 Ağustos 1999 depremi, bazı iddialara göre ise her ikisi de HAARP'ın gücünün sınandığı ilk depremlerdi.1995 eski bir tarih olduğundan Kobe depreminin bilgilerine ulaşamıyoruz. O yüzden  17 Ağustos 1999 depremine göz atacaz. Şimdiye kadar hep 3 gün önceden başladık, yine öyle yapalım, depremin 3 gün öncesinden  incelemeye başlayalım.

3 gün önce, 14 Ağustos 1999.

2 gün önce, 15 Ağustos 1999,hafiften hareketlilik başlıyor.

1 gün önce, 16 Ağustos 1999. Sabah saatlerinde yoğunluk artıyor. Fakat akşam 8'den sonra veri yok.

17 Ağustos 1999 No Data Available??

17 Ağustos 1999'un verileri yok.Depremden bir gün sonrayada bakalım.

Depremden 1 gün sonra, 18 Ağustos 1999. Öğlene kadar veri yok, ondan sonra ise gayet yoğun halde olan grafik bir süre daha o seyirde devam edip saat 6 civarında normale dönüyor.

16 Ağustos'un son saatleri,

17 Ağustos'un tamamı,

18 Ağustos'un ilk yarısı

DATA'DA YOK. BİZLE PAYLAŞILMIYOR.

Neden bu tarihler özellikle?

Şimdi bazılarınız bana eminim komplocu,komplo teorisyeni olarak bakmaya bunlarda ne ki,niye bu insanlar böyle boş işlerle uğraşıyor diyorsunuzdur,işte tam olarak sizin gibiler sebebiyledir ki bu ülke bu halde,Hala bu HAARP konusunu, senin benim gibi bir avuç komplocu paranoyağın kuruntusu olarak görüyorsan, o halde o paranoyakların arasına zamanın Türkiye Cumhuriyeti başbakanı rahmetli Bülent Ecevit'i de eklemek gerekiyor.buraya veya buraya tıklayarak habere bakın.Kendisi 17 Agustos depreminin sabotaj olabileceği yönünde araştırmalar yapıyor fakat deprem dede Ahmet Mete ışıkara tarafından kendisine  'Ciddiye almayın, kale almayın' deniyor,şimdi bu davranış bir bilim adamının sergileyeceği bir davranışmıdır,bir bilim adamının öncelikle şüpheci olması gerekmiyor mu?Nekadar doğru ne kadar yanlış olduğunu bilemeyiz ama bazı mason listelerinde adıda geçiyor.Mesela bu sitede.Fakat bir kimsenin mason olup olmadığını kendisi açıklamadan veya bağlı olduğu locadan bir belge yayınlanmadan bilemeyiz,genelde hep ölümünden sonra anlaşılır,yani iş işten geçtiktten sonra:)O yüzden bu site neye göre bu isimleri sıralamış bilemediğimden bunun takdirini size bırakıyorum.

Şimdi gelelim diğer bir hususa sayfamızı takip edenler iyi bilirler ki,illuminati (planladıkları) olayları meydana gelmeden önce bize hayali medya ile sembolize eder,mesela 11 eylülü bir çok filimde sembolize etmişlerdi,bunu ilk defa duyan varsa buraya tıklayarak bu videoyu izlesinler,eğer" 11 eylül saldırılarını el kaide yapmadı mı?"diyen varsa da,bi zahmet en azından google illuminati nedir diye aratsın  ve araştırsın.Herneyse 1997 yılında çekilen komplo terorisi filminde yani deprem olmadan 2 yıl önce,türkiyede 7.3 şiddetinde deprem olduğu ve birçok ölü ve yaralıların olduğuna işaret ediliyor.Filmin bu sahnesi için tıklayın ve bunun yanında başkanın Türkiye ziyaretinede işaret ediliyor,filmin bu sahnesi youtube'ta yok,görmek isteyen filmi izlesin.Şimdi tüm bunlara tesadüf mü diyeceğiz?İlluminati'nin olayları meydana gelmeden önce sembolize ettiğini de bildiğimiz halde?Tabiki tesadüf değildir.

Yazı çok fazla uzun oldu,dahada fazla uzatmadan son bir hususa da değinerek bitirelim,şu meşhur illuminati kartları,duymayan kaldı mı ki?duymayanlar tıklayın bu kartlarlardan videoda gösterilmeyenlerden biri.

Illuminati - New World Order oyun kartlarından birisi: deprem projektörü

Bu kadarına da tesadüf demek mantık dışı olsa gerek..

Bizi takip etmeye devam edin.

(Bu yazı The Ottoman Empire M2D ve Micheal field'in araştırmalarından da faydalanarak hazırlanmıştır.Kendilerine teşekkür ederim.)

Fateen Wafeegah

yıkılma sakın !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Osuruğumuz bile illumunati kokuyor anasına atlayayım.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

dağınık bir alıntı olmuş, bunları yazan benim sevdiğim bir arkadaşım sikko'dur, detaylı bilgi edinmek isteyenler:

http://michaelsikkofield.blogspot.com/

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

film karesi enteresan geldi nedense!

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahant
    bugrahant's avatar
    Erkek

Ellerinize sağlık. Çok güzel bir paylaşım olmuş. Bu kadar tesadüf olabilmesine ihtimal vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. Ön yargılarımız olmadan biraz araştırıp okursak bazı şeyleri daha net görebilicez. Herşey bu kadar düz değil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek

Peki bu 2012 dedikleri flimdemi bir Illuminati ?

Yada Madem bu tesla bu teknoliji gelişdirmiş ve amerika kendi alıp dahada tehlikeli bi hale getirmiş. Illuminati ile japonyayı göstermiş tsunami ve deprem. Peki benim anlamadıgım kendi ikiz kulelerini niye vurdursun ? :S Yada tüm dünyayı kontrol eden bir yada birden fazla masonlarmı var ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

rushOut bunu yazdı:
    -----------------------------

film karesi enteresan geldi nedense!

gerçekmi o sahne eğer gerçekse neden böyle bi örgüt kendini deşifre etme ihtiyacı duyar?

Focal bunu yazdı:

Yada Madem bu tesla bu teknoliji gelişdirmiş ve amerika kendi alıp dahada tehlikeli bi hale getirmiş. Illuminati ile japonyayı göstermiş tsunami ve deprem. Peki benim anlamadıgım kendi ikiz kulelerini niye vurdursun ? :S Yada tüm dünyayı kontrol eden bir yada birden fazla masonlarmı var ?

ikiz kulelere sıfır noktası derler çünkü bop'un başlangıç noktasıdır. ABD halkını savaş psikolojisine sokmak ve bop'u tüm dünyada meşru bir zemine oturtabilmek için.

sermayenin dili dini milleti olmaz, ikizkuleler gibi olayları yüzyıllardır ülkeler kullanır,

eğer kulelere şaşırdıysan perl harbour'ı bilmelerine rağmen engelllememelerini öğrendiğinde "noluyoz arkadaş" dediğini duyar gibi oluyorum...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

Focal bunu yazdı:

ikiz kulelere neden şaşırıyosun afganistan,pakistan, ve ırak gibi ülkelere girmek için geçerli bir neden oluşturmak 3-5 bin insanın canına ve hepi topu 2 tane gökdelene değmezmi

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

bu videoları hazırlayanlar bile o örgütden

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

hepimiz illuminatiyiz. tesla ve icatları o kadar ucuz değil satın alınması yada kaynağından bakılıp tekrar yapılması falan filan.

philadelphia deneyi ve sonuçları dururken kimsenin haarp'ı takacağını sanmıyorum. 

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaandurgut
    kaandurgut's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

dağınık bir alıntı olmuş, bunları yazan benim sevdiğim bir arkadaşım sikko'dur, detaylı bilgi edinmek isteyenler:

http://michaelsikkofield.blogspot.com/

Hiç üşenmedim hepsini okudum.Gerçekten çok güzel tespitler.Tebrik ediyorum arkadaşı.

Toplam Hit: 4387 Toplam Mesaj: 19