Tester Parfüm Alacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

tbt'de bu işi yapan güvenilir biri vardı ama kimdi hatırlayamadım..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

Arkadaşım satıyor ihtiyacınız olanları bana pm atın size fiyat alıp isteğiniz olursa gönderirim.

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kardeşim tester diye merdiven alti parfüm kullanacagina git iyi dolum parfüm al. Tester bulamazsın, tester satilmaz. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Kardeşim tester diye merdiven alti parfüm kullanacagina git iyi dolum parfüm al. Tester bulamazsın, tester satilmaz. 

neden satılmasın üst te de belirttiğim gibi arkadaşım satıyor parfüm dağıtıcısı mağazalara dağıtır gibi alıp millete satıyor tabi fiyatı ucuz değil 150 tl civarı

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

eskiden @Easx hoca yapıyormuş ama son bi kaç yıldır yapmıyormuş kendinisine sordum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

varsa ben de alırım

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Tester Replika

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Valla bilmiyorum ama bende one million almak istemiştim tester'lara herkes övgü yağdırınca düşüneyim dedim , orijinale verecek param yok neyse derken arkadasım aynı parfümü tester olarak aldım diye getirdi , lanet ve leş bir kokusu var. Düşünüyorum ki gerçekten orijinalde böyle kötü kokuyor ve dünyanın parası mı ? yoksa tester diye sattıkları kolonya karısımı farklı kokular mı  ?:) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

neden satılmasın üst te de belirttiğim gibi arkadaşım satıyor parfüm dağıtıcısı mağazalara dağıtır gibi alıp millete satıyor tabi fiyatı ucuz değil 150 tl civarı

Arkadaşın hugo bossun mümessili sanırım. Madem dağıtıcı testerla uğraşmasın mağazaya sattığı fiyata bize satsin. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Tester replika filan hikaye

‘Tutaste’ alın

donanımhaberde konusu var

Toplam Hit: 2850 Toplam Mesaj: 23
parfüm