The Hobbit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadSoul
    DeadSoul's avatar
    Erkek

Evet yorumları alalım, spoiler vermeyin izlemeyenler vardır illaki.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

spoiler verenin g.tü kaşıntıdan dökülsün.. 20 sine kadar gidemicem sinirliyim zaten :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

izlemedim. yurtdışındaki bazı uzmanlar filme ortalama not vermişler ama ekşideki yorumların hepsi çok güzel hatta birkaç kez izlenmesi gereken harika bir film olduğunu söylüyor. 3 saatlik süre size yetmiyormuş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

filmin sonunda tak diye kesmiş herifler kıl oldum öyle bir yerde kesiyor ki hiç beklemiyosun küfür ediyorsun. 

film bence gayet güzeldi. ama yüzüklerin efendisi üçlemesinden önceyi anlattığı için filmin sonunu haliyle biliyor oluyorsun :D

müziklerine hayran kaldım saatlerdir dinliyorum. 

sanırım bilbo'nun yüzüğü bulduğu yerde eski filmlerle ilgili bir mantık hatası var, o şekilde bulmuyordu diye biliyorum.

3D olarak izledim animasyonlar çok güzel geldi. 

bazı yerlerde gereksiz sahneler vardı veya uzatmışlardı ama belli olmuyordu ve sıkmadı.

genel olarak yorumum böyle, 9/10 veriyorum. 

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

kısmetse hafta ıcı gidicemde fakat sımdı bu herıf serinin kalan filmlerini ne zaman cıkartcak diye sabırsızlıktan ölürüm lan ben .. 

öylede birşey var hani .s

Clostridium tarafından 15/Ara/12 01:29 tarihinde düzenlenmiştir

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı

kısmetse hafta ıcı gidicemde fakat sımdı bu herıf serinin kalan filmlerini ne zaman cıkartcak diye sabırsızlıktan ölürüm lan ben .. 

öylede birşey var hani .s

bütün filmler çekildi, aynı yüzüklerin efendisi serisinde olduğu gibi her sene bir film çıkacak. bugün yayınlanan 10 numaralı teaser'da gördük ki gelecek filmin montaj çalışmalarına şimdiden başlanmış.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Süper olmuş film.

Oldukça keyifliydi, 3 saat yetmiyor gerçekten.

Ankara'da ya da İstanbul'da olanlar fırsatı ve imkanı varsa mutlaka IMAX 3D izlesin...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

biletlerin çıktığı gün mybilet.comdan istinye park imax salonundan 14.00 seansına, en arka sıranın taaaam ortasına biletimi almıştım.

çok memnun kaldım filmden. lotr günlerine geri döndürdü. 3 saat sürdüğünü filmden çıkınca saatime bakınca anladım su gibi akıp geçti.

orta dünya ve tolkien fanları mutlaka izlesin, izleyeceklerdir zaten.

öte yandan orta dünya, güç yüzükleri, hobbitler vesair ilgisi olmayan arkadaşlar dur bakıyım neymiş bu diyerek gitmesinler, bi bok anlamazsınız.

o6u2 tarafından 15/Ara/12 02:14 tarihinde düzenlenmiştir

http://kocaer.me
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    The%20Hobbit

1 kitaptan 3 film çıkarmalarıda ne kadar para amaçlı olduğunu gösteriyor .

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Müthişti muhteşemdi harikaydı.

Alınan zevki maksimize etmek için gitmeden Elf sınıflarını hatırlamakta, kim kiminle akrabaydı kimler nerelerde yaşıyordu diye bakınmakta fayda var.

Türkçe altyazı fena olmamış, espri yeteneğine sahip bir çevirmenmiş..

Gollum: "O zaman seni pişirir güpletirim."

başka bir yerde,

Cüce: "Bende kol kadar parazit var."

Goblinler falan da komikti keyifliydi, yağ bezesinden ibaret gibi dursalar da..

Hans abi müziklerde yine konuşmuş.. Çekimlerin çok büyük bir kısmı iç mekanlarda yapılmasına rağmen görsel açıdan da son derece tatmin ediciydi..

Kıyın paranıza gidin!

Edit: Tabii yine kitaptan farklı anlatılan yerler vardı, minik kronolojik ayrıntılar olsun, özellikle Radagast falan.. Kitabı okumamış olan anlamaz ama okumuş olana spoiler olur tam söylemeyeyim ayrıntısını ama şunu söyleyebilirim, iyi olmuş iyi. ((:

izzmarit tarafından 16/Ara/12 21:03 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Müthişti muhteşemdi harikaydı.

Alınan zevki maksimize etmek için gitmeden Elf sınıflarını hatırlamakta, kim kiminle akrabaydı kimler nerelerde yaşıyordu diye hatırlamakta fayda var.

Türkçe altyazı fena olmamış, espri yeteneğine sahip bir çevirmenmiş..

Gollum: "O zaman seni pişirir güpletirim."

başka bir yerde,

Cüce: "Bende kol kadar parazit var."

Goblinler falan da komikti keyifliydi, yağ bezesinden ibaret gibi dursalar da..

Hans abi müziklerde yine konuşmuş.. Çekimlerin çok büyük bir kısmı iç mekanlarda yapılmasına rağmen görsel açıdan da son derece tatmin ediciydi..

Kıyın paranıza gidin!

Edit: Tabii yine kitaptan farklı anlatılan yerler vardı, minik kronolojik ayrıntılar olsun, özellikle Radagaskar falan.. Kitabı okumamış olan anlamaz ama okumuş olana spoiler olur tam söylemeyeyim ayrıntısını ama şunu söyleyebilirim, iyi olmuş iyi. ((:

ya sabahtan beri aklıma takılan bi' soru var, bizler henüz izlemediğimiz bir film için "lütfen spoiler vermeyin" diye söylenir dururuz, insanları uyarırız. lakin bu film için (belki önceki lotr filmleri için de geçerli) herkesin tavsiyesi kitapları okuyarak filme gitmemiz oldu.. kitapları okuyunca spoiler'ın babasını almış olmuyor muyuz? :/

Toplam Hit: 7603 Toplam Mesaj: 66