The Strain İzleyen Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Beyler, şimdi 7. bölümü izledim o sonda gelen yaratık elemanlar neydi lan öyle bilen falan varmı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tatilde olduğum için 6 ve 7. bölümü izleyemedim ama genel itibariyle sürükleyici bir dizi, biraz fringe tadında sanki...

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı

tatilde olduğum için 6 ve 7. bölümü izleyemedim ama genel itibariyle sürükleyici bir dizi, biraz fringe tadında sanki...

7. bölümünün son 5 dakikası çoook büyük heyecan kattı diziye demedi deme...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.turkcealtyazi.org/ sitesinin forum bölümününde diziler ve filmler için tartışma alanı var oraya bak mutlak vardır yoksa bile sorun sor cevaplarlar güzel site

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

yokmu bu dizinin kitabı falan , şu sondaki elemanları çözebilen 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

ben izliyordum ta ki; adamın yaratığa otopsi yaptığı sahnede o cesedin ağzından boru gibi şeyi çekene kadar. O esnada yemek yiyordum. Saniye farkıyla kusmaktan kurtulmuştum. Başlarmı senin gibi diziye deyip bıraktım. :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

ben izliyordum ta ki; adamın yaratığa otopsi yaptığı sahnede o cesedin ağzından boru gibi şeyi çekene kadar. O esnada yemek yiyordum. Saniye farkıyla kusmaktan kurtulmuştum. Başlarmı senin gibi diziye deyip bıraktım. :D

hata etmişsin, güzelleşmeye başladı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Bende özlüyorum bilim kurgu çok hosuma gidiyor nitekim sürükleyici de bir dizi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    ArduouS bunu yazdı

Beyler, şimdi 7. bölümü izledim o sonda gelen yaratık elemanlar neydi lan öyle bilen falan varmı

Kitabı okumadım ama görünüm itibariyle vampir öldüren vampirler. Muhtemelen de soyları bayağı eskiye dayanıyor. Yeni değişim geçirenler gibi aptal değiller.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

"tam olarak strigoi olmayan, hibrid vampirler olur kendileri. vampirden çok insandırlar. başları olan, yani insanlarla konuşan, vampirin adı mr.quinlan. 

bu arkadaşların amacı "master"ın planlarını gerçekleştirmesini engellemek. ama bu onların kesinlikle "iyi" olduğu anlamına gelmemeli."

Demiş ekşiden arkadaş

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

izliyoruz güzel dizi 

helix var bide gençler onuda izleyin oda iyidir.

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 1063 Toplam Mesaj: 12